Гардеробні

Гардеробна 20 Збільшити для перегляду

Гардеробна 20

00419

Новий товар

Пропонуємо замовити різноманітні моделі стильних і недорогих гардеробних кімнат на замовлення, які прикрасять будь-який інтер'єр, допоможуть заощадити простір і будуть містити в ідеальному порядку одяг і взуття.

Продумана до дрібниць, зручна і функціональна гардеробна кімната - ідеальне рішення для дому та офісу!

Ви можете задати всі запитання за телефонами:(097) 615-14-14, (032)233-20-58

Детальніше

Інформація

Гардеробні кімнати - це оптимальне місце для зберігання одягу. Рано чи пізно навіть сама вмістима  шафа купе виявляється забитою повністю, і тоді найкраще рішення - гардеробна, під яку виділяється частина корисної площі будинку або квартири.

Комфорт і зручність якісно виконаної при виготовленні гардеробної кімнати складно переоцінити. Головна перевага виробництва меблів для гардеробної  від нашої меблевої фабрики - компактність і функціональність і низькі ціни!

Облаштування гардеробних кімнат на замовлення, завдяки грамотно підібраною конфігурації і професійній роботі дизайнерів, можуть бути обладнані в будь-якому приміщенні, в тому числі і нестандартного планування. Ретельно продумана організація простору дає можливість оптимально і максимально ефективно використовувати корисний об'єм.