Дерев'яні стільниці

Дерев'яна стільниця 7 Збільшити для перегляду

Дерев'яна стільниця 7

00156

Новий товар

Пропонуємо вироби з натурального дубового і букового меблевого щита, виготовленого шляхом склеювання деревяних ламелей в довжину чи в ширину. Меблевий щит – відмінний декоративний матеріал. Крім зовнішніх якостей, він підкорить Вас своїми характеристиками. Він гігієнічний, безпечний і довговічний, має властивість, завдяки якій регулює вологість повітря. Головна перевага – це 100% екологічність.

Детальніше

zł 584

Інформація

Переваги дерев’яних стільниць:
 
По-перше, деревина є досить легкою в обробці матеріалом, завдяки чому ми можемо виготовити дерев'яну стільницю практично будь-якої форми. Крім того дерево – дуже теплий, гарний матеріал, який в додатковому декорі не потребує.
По-друге, навіть самі прості дерев'яні стільниці завдяки унікальній текстурі деревини виглядають природно–а це є безсумнівним плюсом в тих інтер'єрах,  в яких акцент зроблено саме на природні матеріали.
По-третє, стільниця з дерева досить стійка до зовнішніх впливів–вологи, температури, ультрафіолету. 
Зверніть увагу! Хоч по  щільності дерев'яні стільниці і поступаються стільницям з каменю, відколи й подряпини утворюються на них дещо рідше.  Причина тому – внутрішня еластичність деревини: там, де камінь буде  пошкоджений, дерево частково зможе амортизувати удар.  Також потрібно враховувати, що при пошкодженні дерев'яну стільницю можна без  особливих трудовитрат відреставрувати! 

Аксесуари