Категорії

У салоні "Твої меблі” Ви знайдете широкий асортимент меблів провідних фірм Польщі та України на будь-який смак за помірними цінами. Пропонуємо фабричні меблеві вироби для дому: вітальні, спальні, дитячі, меблі для передпокою, модульні елементи, м’які меблі. Наші спеціалісти допоможуть Вам підібрати якісні меблі, які ідеально пасуватимуть до вашого інтер’єру.

Також виготовляємо меблів на замовлення: кухні, шафи-купе, передпокої, гардеробні. Кваліфікована консультація, точний вимір приміщення, індивідуальна розробка дизайну та якісний монтаж – це те що відрізняє нас від інших та приємно Вас здивує. Працюємо тільки з якісними матеріалами, як закордонних, так і вітчизняних виробників. Доступні ціни та гарантія на усю продукцію. Щоб замовити меблі, Вам достатньо зателефонути за номером тел. (097) 615-14-14 до наших консультантів. 

Також запрошуємо відвідати наш виставковий зал за адресою: м.Львів, вул. Шевченка, 80 Б, де представлені класичні кухні, кухні в стилі модерн, а також безліч каталогів, взірці фасадів кухонь, стільниці для кухонь,  та їх наповнення - корзини, наповнення для шухляд, вмонтована техніка.

В нашому магазині є представлені і шафи-купе, які ми теж виготовляємо на замовлення: шафи-купе з дзеркалами, з малюнками та вітражами.