Категорії

Оплата

Варіанти оплати

• готівкою за ОТРИМАННЯ - в салоні «Твоя меблі» м.Львів вул. Шевченка, 80б

• ПЕРЕДОПЛАТА 70% - всі меблі, яка поставляється з Польщі або на деякі українські системи, а також при замовленні меблів з доставкою в будь-яке місто України. Залишок суми 30% покупець оплачує при отриманні товару.

 

Доставка меблів по Львову

Вартість доставки меблів залежить від суми замовлення:

- Сума замовлення більше> 10000 грн. - доставка до під'їзду БЕЗКОШТОВНО;

- Сума замовлення менше <10000 грн. - доставка до під'їзду - 150 грн .;

- Сума замовлення менше <1000 грн. - доставка до під'їзду - 200 грн.

 

Доставка меблів з Польщі

Польська меблі Black Red White, Szynaka, Signal, Cama, Forte, Taranko, Fadome, BogFran, Halmar, Mebin привозиться під замовлення з Польщі протягом зазначеного нижче строку, починаючи з моменту укладення договору та внесення передоплати в розмірі 70% від вартості замовлення.

Залишок суми оплачується при отриманні у Вашому місті.

Терміни доставки:

• меблі Black Red White - 2-3 тижні;

• меблі Signal - 3-4 тижнів

• меблі Szynaka - 4-6 тижнів;

• меблі CAMA - 4-6 тижнів;

• меблі Forte - 4-6 тижнів;

• меблі Taranko - 6-8 тижнів;

• меблі BogFran - 4-6 тижнів;

• меблі Halmar - 3-4 тижнів

• меблі FADOME - 4-6 тижнів день;

• меблі MEBIN - 2 місяці;

• меблі HELVETIA - 6 тижнів;

Вся польські меблі поставляється в розібраному вигляді в фабричній упаковці, деякі системи від польських фабрик SZYNAKA, TARANKO, MEBIN йдуть в зібраному вигляді в зв'язку з тим, що вони виготовляються з натурального дерева і збираються прямо на фабриці в Польщі.

 

Занесення меблів

Вартість занесення меблів в квартиру залежить від поверховості будинку, наявності ліфта і ваги всього комплекту меблів:

- без ліфта, комплект вагою до 100 кг - від 100 грн. (За 1 поверх);

- без ліфта, комплект вагою більше 100 кг - від 100 до 300 грн. (За 1 поверх);

- якщо в будинку є ліфт - 100 - 400 грн. за весь комплект в залежності від ваги.

Точна вартість заносу обговорюється при підтвердженні замовлення по телефону.

 

Гарантія на меблі

Гарантія на всі меблі на нашому сайті становить 12 місяців з моменту отримання. В цей термін всі виявлені заводські дефекти усуваються нами безкоштовно. При отриманні меблів дотримуйтеся нескладних правил: - Перевірте цілісність стекол, дзеркал, фасадів. - Якщо при складанні виявився заводський дефект - відразу повідомте нам про нього по телефону, вказаному на сайті або по електронній пошті. Наші фахівці усунуть шлюб. - Якщо збираєте меблі самі - виявивши шлюб, не приступайте до збірки, зв'яжіться з нами. Для безкоштовного усунення дефектів Вам достатньо надіслати нам 3 фото: фото деталі з браком, фото етикетки від меблів, фото інструкції з позначкою деталі з дефектом. - До кінця гарантійного терміну зберігайте товарний чек і етикетки від меблів. збірка меблів

Вартість збирання меблів

залежить від суми замовлення (вартість матраців і дзеркал не враховується), кількості навішуються на стіну елементів і необхідності кріплення до стіни або стяжки елементів між собою.

- замовлення на суму до 20000 грн. - вартість збірки 8% від суми замовлення, але не менше 200 грн .;

- замовлення на польську меблі на суму понад 20000 грн. - вартість збірки 7% від суми замовлення; - навіс елементів меблів на стіну - 20 грн. за один отвір в стіні; - стяжка елементів між собою - 20 грн. за одну стяжку (включаючи комплект стяжок). Навішування меблів на стіну з гіпсокартону неможлива без спеціальних дюбелів. Їх можна придбати самостійно або у майстри, що здійснює навішення. Перед доставкою слід попередити його про це. Меблі комплектується всією необхідною фурнітурою і інструкцією по збірці і призначена для самостійної збірки. Всі деталі підходять один до одного, отвори відповідають, не потрібно нічого пересвердлювати. Тому від послуги складання меблів ви можете відмовитися і зібрати меблі самостійно.