Брендові меблі

Брендові меблі

Польські меблі давно зайняли на світовому ринку свою нішу. Своєю якістю меблі прославились ще в радянські часи, і кожна господиня прагнула мати в своєму будинку меблі саме цього постачальника. Час минув, якість залишилася, як завжди на вищому рівні, але з’явилися позитивні зміни. Так, значно доповнився модельний ряд, з’явилася велика різноманітн...

Польські меблі давно зайняли на світовому ринку свою нішу. Своєю якістю меблі прославились ще в радянські часи, і кожна господиня прагнула мати в своєму будинку меблі саме цього постачальника. Час минув, якість залишилася, як завжди на вищому рівні, але з’явилися позитивні зміни. Так, значно доповнився модельний ряд, з’явилася велика різноманітність меблів, яка завжди відмінно підійде до будь-якого інтер’єру.

Переваги польських меблів

Чому ж варто звернути увагу на меблі польського виробництва? Тому що меблі польського виробництва  мають масу переваг і зараз спробуємо розібратися, що це за переваги.

    Меблі роблять за всіма світовими стандартами виробництва, тому варто відзначити високу якість виробів. Вони будуть служити Вам довгий час. Це дійсно те, куди варто вкладати гроші.
    Різноманітність призначення. Тут точно є де душі розгулятися. Поляки пропонують меблі для дому, офісу, для ресторанів, барів і готелів. Втім, це далеко не повний список, де можна використовувати польську меблі. При чому такими меблями можна повністю обставити будинок: вітальню, спальню, коридор, дитячу, кухню, ванну. Тобто там, де Ви хочете зробити ремонт, завжди на допомогу прийде польський виробник.
    Великий вибір стилів та кольорова гамма. Повірте, все, що Ви задумали, з легкістю можна здійснити. Меблі польські є в найрізноманітніших стилях. Модерн, бароко, рококо, мінімалізм, прованс, англійський стиль, грецький, рустикальний, фьюжн, ренесанс і інші, – всі ці стилі буде можливо створити у Вашому інтер’єрі. До того ж, кольорова палітра дозволить підібрати меблі самих різних відтінків, які будуть гармонійно поєднуватися з іншим дизайном.
    Широкий спектр цін. Не варто відразу думати, що якщо меблі закордонні, значить, дорого коштують. Це не так. Меблі (Польща) пропонує своїм клієнтам великий вибір за різними ціновими категоріями. Тут можна вибрати те, що буде по кишені. При цьому, навіть якщо меблі дешева, вона також високої якості і всі її переваги зберігаються. Звичайно, є меблі і дуже дорогі. Але тут ціна залежить вже не тільки від якості, а й від ексклюзивності.
    Екологічно чисті матеріали. Це також один з важливих показників. І так в сучасному світі екологія страждає через забруднення, хочеться хоча б удома відчувати себе в безпеці. Тим більше, дуже важливо, щоб в дитячій були меблі безпечна для здоров’я.
    Естетичний вигляд. Ну, це вже як доповнення. Завжди приємно буде дивитися і після ремонту можна насолоджуватися плодами своїх творінь.

Детальніше

Брендові меблі Товарів у наявності: 11

Підкатегорії

 • Taranko
  Taranko

  Меблева фабрика «Taranko» - це фірма з багаторічною традицією. Для меблів «Taranko» притаманна висока якість, багатий дизайн, класична стилістика і різноманітне забарвлення. У колекціях фірми також можна зустріти як сучасні моделі, так і меблі, призначену для готельної галузі. 

  Краса форми і чудова стилістика, а також надійність у виготовленні - це головні козирі наших меблів. Технологія виробництва меблів «Taranko» грунтується на найкращих перевірених методах столярної майстерності і на найбільш сучасних і передові досягнення меблевої техніки. Сировина та заготовки для виробництва наших виробів завжди найвищої якості. 

  За всім виробничим процесом спостерігає досвідчений і чудово підготовлений колектив проектувальників, технологів і співробітників, що відповідають за виробництво і логістику. Це все істотним чином впливає на такі заключні риси наших меблів як: якість, міцність, привабливі дизайнерські лінії. Ми докладаємо всіх зусиль для зразкового співпраці з партнерами та задоволення наших Клієнтів. Завдяки експорту до багатьох європейських та інших країн, наші меблі знають також за межами Польщі. Для Меблевої фабрики «Taranko» характерний великий виробничий потенціал та сучасні логістичні рішення. 

  Ми створюємо меблі, пам'ятаючи про задоволення найбільш витончених смаків клієнта. Також прагнемо до того, щоб виготовлені нами комоди, стільці, шафи, столи та спальні викликали захоплення не тільки завдяки своїй красі, але і з-за експлуатаційних достоїнств. 

  З красою пов'язана багаторічна міцність і позачасова стилістика наших меблів, про що свідчать чергові покоління їх користувачів та нагороди, які ми завойовуємо на найважливіших заходах в меблевій галузі, що говорить про міцної позиції Меблевої фабрики «Taranko». 

 • Black Red White
  Black Red White

  Модульні меблі BRW - це системи сучасної і класичної меблів з великою кількістю різноманітних і багатофункціональних елементів, які можна легко комбінувати на ваш розсуд.

  Модульні системи меблів БРВ дозволяють обставити приміщення з різними функціями: вітальні, кабінети, спальні, дитячі, передпокої та столові.

 • Forte
  Forte

  Компанія FORTE, заснована Мачеєм Формановічем, виробничу діяльність розпочала в 1992 р в м Острови Мазовецька. Сьогодні АТ «Фабрика меблів ФОРТЕ» є провідним польським виробником і експортером меблів, що володіє чотирма фабриками в Польщі і десятьма торговими компаніями.

Показані 1 - 11 із 11 пунктів
 • Стіл журнальний FL-S3 з системи FLORENCJA TARANKO.Використовувані матеріали:каркас і верхня плита - МДФ, ламінована шпоном вільхи;ніжки - масив бука. Товар під замовлення. Для того, щоб дізнатися вартість товару, а також термін доставки, просимо телефонувати (097)615-14-14, або завітати до нас в салон вул. Залізнична, 58.

 • Стіл журнальний MI-2. Товар під замовлення. Для того, щоб дізнатися вартість товару, а також термін доставки, просимо телефонувати (097)615-14-14, або завітати до нас в салон вул. Залізнична, 58.

 • Стіл журнальний V-5A Verona зі скляною стільницею та полицею. Товар під замовлення. Для того, щоб дізнатися вартість товару, а також термін доставки, просимо телефонувати (097)615-14-14, або завітати до нас в салон вул. Залізнична, 58.

 • Тумба приліжкова FL-SzN з модульної системи  FLORENCJA TARANKO Товар під замовлення. Просимо уточняти вартість товару та термін доставки, за телефоном (097)615-14-14, або завітавши до нас в салон вул. Залізнична, 58  

  zł 985
 • Тумба приліжкова LU-SZN sz з модульної системи LUNA TARANKO Товар під замовлення. Просимо уточняти вартість товару та термін доставки, за телефоном (097)615-14-14, або завітавши до нас в салон вул. Залізнична, 58  

  zł 690
 • Тумба приліжкова N-SZN з модульної системи NEPTUN TARANKO Товар під замовлення. Просимо уточняти вартість товару та термін доставки, за телефоном (097)615-14-14, або завітавши до нас в салон вул. Залізнична, 58  

  zł 725
 • Тумба приліжкова R-SZN з модульної системи RAWENO TARANKO Товар під замовлення. Просимо уточняти вартість товару та термін доставки, за телефоном (097)615-14-14, або завітавши до нас в салон вул. Залізнична, 58  

  zł 690
 • Тумба приліжкова R-SZNSZ з модульної системи RAWENO TARANKO Товар під замовлення. Просимо уточняти вартість товару та термін доставки, за телефоном (097)615-14-14, або завітавши до нас в салон вул. Залізнична, 58  

  zł 850
 • Тумба приліжкова CIRK02ST-N89 з модульної системи CLAIR Forte Товар під замовлення. Просимо уточняти вартість товару та термін доставки, за телефоном (097)615-14-14, або завітавши до нас в салон вул. Залізнична, 58  

  zł 430
 • Тумба приліжкова CM-SZN з модульної системи COMO TARANKO Товар під замовлення. Просимо уточняти вартість товару та термін доставки, за телефоном (097)615-14-14, або завітавши до нас в салон вул. Залізнична, 58  

  zł 630
 • Тумба приліжкова MI-SZN з модульної системи MILANO TARANKO Товар під замовлення. Просимо уточняти вартість товару та термін доставки, за телефоном (097)615-14-14, або завітавши до нас в салон вул. Залізнична, 58  

  zł 920
Показані 1 - 11 із 11 пунктів