Офісні крісла

Офісні крісла

Якщо Ви збираєтеся купити офісне крісло, то необхідно знати і пам'ятати про їх основних видах, особливості та призначення. Перш за все, варто звернути увагу на крісло для керівника. Зазвичай, офісне крісло керівника відрізняється своїми розмірами і різноманітністю дизайну. Найчастіше, це класичні масивні шкіряні крісла, які підкреслюють статус с...

Якщо Ви збираєтеся купити офісне крісло, то необхідно знати і пам'ятати про їх основних видах, особливості та призначення. Перш за все, варто звернути увагу на крісло для керівника. Зазвичай, офісне крісло керівника відрізняється своїми розмірами і різноманітністю дизайну. Найчастіше, це класичні масивні шкіряні крісла, які підкреслюють статус свого власника. Або ж сучасні витончені моделі, які відрізняються незвичністю форм і відтінків.

Конференційні крісла відрізняються продуманою формою спеціальної ніжки і зручною спинкою. Коли Ви будете купувати таке крісло, важливо пам'ятати, що від зручності під час ділової зустрічі безпосередньо залежить результат переговорів. Тому слід особливо ретельно вибирати такі офісні крісла. Найчастіше і в більшій кількості Вам будуть потрібні крісла для відвідувачів і персоналу.

Всі моделі, представлені в нашому інтернет-магазині, ергономічні і дуже зручні. Крім цього, Ви можете купити офісні крісла у відповідність з колірною гамою фірмових кольорів компанії. Зазвичай, такі моделі виготовляються в потрібному кольорі під замовлення в максимально короткі терміни.

В основному офісні крісла виготовляються з натуральної шкіри , якісного шкірозамінника і різноманітних видів стійких тканин . За своїм бажанням , Ви завжди зможете додати індивідуальності обраним моделям , замовивши спеціальні дерев'яні накладки на підлокітники або підставу крісла .

Детальніше

Офісні крісла Товарів у наявності: 27

на сторінку
Показані 1 - 24 із 27 пунктів
 • Сучасний офісний стілець польської компанії Signal виконаний з оббивкою з еко-шкіри коричневого кольору. Механізм TILT: плавне регулювання висоти крісла, фіксування нахилу в одному положенні, регулювання сили відхилення під вагу сидячого. Висота стільця регулюється від 110 до 118 см, висота сидіння - 45-55 см

  zł 458
 • Сучасний офісний стілець польської компанії Signal виконаний з оббивкою з еко-шкіри чорного, сірого або коричневого кольору. Механізм TILT: плавне регулювання висоти крісла, фіксування нахилу в одному положенні, регулювання сили відхилення під вагу сидячого. Висота стільця регулюється від 111 до 120 см, висота сидіння - 43-52 см.

  zł 398
 • Сучасний офісний стілець Q-017 SIGNAL польської компанії Signal виконаний з оббивкою зі шкіри білого, чорного або сірого кольору. Висота стільця регулюється від 104 до 110 см, висота сидіння - 44 - 50 см.

  zł 292
 • Сучасний офісний стілець польської компанії Signal з металевими підлокітниками. Виконано з оббивкою з еко-шкіри чорного, білого, сірого, фіолетового або рожевого кольору. Висота стільця регулюється від 87 до 97 см, висота сидіння - 45-55 см.

  zł 272
 • Сучасний офісний стілець польської компанії Signal виконаний з оббивкою з еко-шкіри чорного кольору з білими вставками. Механізм TILT: плавне регулювання висоти крісла, фіксування нахилу в одному положенні, регулювання сили відхилення під вагу сидячого. Регульовані підлокітники. Висота стільця регулюється від 116 до 126 см, висота сидіння - 47-57 см.

  zł 529
 • Сучасний офісний стілець польської компанії Signal виконаний з оббивкою з еко-шкіри бежевого, білого, коричневого, сірого або чорного кольору. Механізм TILT: плавне регулювання висоти крісла, фіксування нахилу в одному положенні, регулювання сили відхилення під вагу сидячого. Висота стільця регулюється від 110 до 116 см, висота сидіння - 44-50 см.

  zł 526
 • Сучасний офісний стілець польської компанії SIGNAL виконаний з еко-шкіри чорно-оранжевого і чорно-зеленого кольору. Крісло є дуже комфортним, завдяки механізму TILT: плавне регулювання висоти крісла, фіксування нахилу в одному положенні, регулювання сили відхилення під вагу сидячого. Висота стільця регулюється від 103 до 113 см, висота сидіння - 47-57 см.

  zł 524
 • Сучасний офісний стілець польської компанії Signal виконаний з оббивкою з екошкіри сірого кольору. Механізм TILT: плавне регулювання висоти крісла, фіксування нахилу в одному положенні, регулювання сили відхилення під вагу сидячого. Висота стільця регулюється від 104 до 114 см, висота сидіння - 45-55 см.

  zł 464
 • Сучасний офісний стілець польської компанії Signal виконаний з оббивкою з еко-шкіри сірого, коричневого або чорного кольору. Механізм TILT: плавне регулювання висоти крісла, фіксування нахилу в одному положенні, регулювання сили відхилення під вагу сидячого. Висота стільця регулюється від 108 до 116 см, висота сидіння - 47-55 см.

  zł 489
 • Сучасний офісний стілецьпольської компанії Signal виконаний з оббивкою з еко-шкіри білого, чорного або бежевого кольору. Механізм TILT: плавне регулювання висоти крісла, фіксування нахилу в одному положенні, регулювання сили відхилення під вагу сидячого. Висота стільця регулюється від 115 до 125 см, висота сидіння - 39-49 см.

  zł 519
 • Сучасний офісний стілець  польської компанії Signal виконаний з оббивкою з еко-шкіри чорного кольору. Механізм TILT: плавне регулювання висоти крісла, фіксування нахилу в одному положенні, регулювання сили відхилення під вагу сидячого. Висота стільця регулюється від 115 до 123 см, висота сидіння - 46-55 см.

  zł 482
 • Сучасний офісний стілець польської компанії Signal виконаний з оббивкою з еко-шкіри червоного або чорного кольору. Механізм TILT, Multiblock: плавне регулювання висоти крісла, вільне гойдання, регулювання сили відхилення під вагу сидячого. Висота стільця регулюється від 116 до 124 см, висота сидіння - 48-56 см.

  zł 500
 • Сучасний офісний стілець польської компанії Signal виконаний з оббивкою з еко-шкіри оранжевого або чорного кольору. Механізм TILT: плавне регулювання висоти крісла, фіксування нахилу в одному положенні, регулювання сили відхилення під вагу сидячого. Висота стільця регулюється від 93 до 103 см, висота сидіння - 40-50 см.

  zł 307
 • Сучасний офісний стілець Q-10 SIGNAL польської компанії Signal виконаний з оббивкою зі шкіри. Висота стільця регулюється від 85 до 93 см, висота сидіння - 42 - 50 см.

  zł 355
 • Сучасний офісний стілець польської компанії Signal виконаний з оббивкою зі шкіри. Механізм TILT: плавне регулювання висоти крісла, фіксування нахилу в одному положенні, регулювання сили відхилення під вагу сидячого. Висота стільця регулюється від 113 до 123 см, висота сидіння - 46-56 см.

  zł 637
 • Сучасний офісний стілець польської компанії Signal з підголовником і регульованими підлокітниками. Виконано з оббивкою з екошкіри коричневого, чорного або сірого кольору. Механізм TILT: плавне регулювання висоти крісла, фіксування нахилу в одному положенні, регулювання сили відхилення під вагу сидячого. Висота стільця регулюється від 112 до 122 см, висота...

  zł 414
 • Сучасний офісний стілець Q-123 SIGNAL польської компанії Signal виконаний з оббивкою з еко-шкіри чорного кольору. Висота стільця не регулюється 88 см, висота сидіння - 45 см.

  zł 435
 • Сучасний офісний стілець Q-128 SIGNAL польської компанії Signal виконаний з оббивкою з еко-шкіри чорного або кремового кольору. Висота стільця регулюється від 75 до 88 см, висота сидіння - 42-55 см.

  zł 282
 • Стильний офісний стілець польської компанії Signal. Оббивка з екошкіри чорного кольору, що володіє відмінними повітропроникними властивостями. Оснащений TILT механізмом, що забезпечує плавне регулювання висоти, фіксування нахилу в одному положенні, регулювання сили відхилення під вагу сидячого, і мультиблоки. Висота стільця регулюється від 112 до 118 см,...

  zł 664
 • Сучасний офісний стілець польської компанії Signal з оббивкою з екошкіри. Стілець оснащений TILT механізмом, що забезпечує плавне регулювання висоти, фіксування нахилу в одному положенні, регулювання сили відхилення під вагу сидячого, і мультиблоки. Висота стільця регулюється від 116 до 122 см, висота сидіння - 43-49 см.

  zł 665
 • Сучасний офісний стілець польської компанії Signal виконаний з оббивкою з екокожі чорного кольору. Оснащений TILT механізмом, що забезпечує плавне регулювання висоти, фіксування нахилу в одному положенні, регулювання сили відхилення під вагу сидячого, і мультиблоки. Висота стільця регулюється від 119 до 126 см, висота сидіння - 47-54 см.

  zł 572
 • Сучасний офісний стілець польської компанії Signal. Виконано з оббивкою з екокожі чорного кольору. Механізм TILT: плавне регулювання висоти крісла, фіксування нахилу в одному положенні, регулювання сили відхилення під вагу сидячого. Висота стільця регулюється від 94 до 104 см, висота сидіння - 39-49 см.

  zł 312
 • Сучасний офісний стілець Q-199 польської компанії SIGNAL виконаний з оббивної тканини сірого, синього і чорного кольору. Крісло є дуже комфортним, завдяки механізму TILT: плавне регулювання висоти крісла, фіксування нахилу в одному положенні, регулювання сили відхилення під вагу сидячого.

  zł 500
 • Сучасний офісний стілець польської компаніїї Signal. Виконано з оббивкою з екошкіри чорного і коричневого кольору. Механізм TILT: плавне регулювання висоти крісла, фіксування нахилу в одному положенні, регулювання сили відхилення під вагу сидячого. Висота стільця регулюється від 113 до 123 см, висота сидіння - 47-57 см.

  zł 477
Показані 1 - 24 із 27 пунктів