Барні крісла

Барні крісла

Відправляючись по магазинах з метою вибору барних крісел для власної кухні, важливо пам'ятати кілька нюансів, керуючись якими можна зробити вдалу покупку:

матеріал - в залежності від стилю кухонного простору, ваших особистих переваг і фінансових можливостей (особливо найпопулярніших матеріалів для виготовлення барних стільців описані нижче);

об...

Відправляючись по магазинах з метою вибору барних крісел для власної кухні, важливо пам'ятати кілька нюансів, керуючись якими можна зробити вдалу покупку:

матеріал - в залежності від стилю кухонного простору, ваших особистих переваг і фінансових можливостей (особливо найпопулярніших матеріалів для виготовлення барних стільців описані нижче);

оббивка - тканинна, шкіряна і навіть тканина (її може і не бути зовсім, все залежить від того, наскільки довго ви плануєте сидіти на своїх барних стільцях або табуретах);

колір - все залежить від того, чи хочете ви, щоб стільці зливалися з загальної кольоровою гамою приміщення або виступали контрастним акцентом (підстава стільця і ​​його оббивка можуть разюче відрізнятися за кольором);

висота - якщо обрана модель не регулюється по висоті, то цей фактор може зіграти вирішальну роль при виборі предметів меблів саме для вашої кухні і барної стійки або кухонного острова. Керуйтеся висотою стійки і середнім ростом членів вашої сім'ї.

розмір сидіння - все залежить від середніх розмірів тіл ваших мешканців і тієї кількості часу, який ви плануєте проводити за стійкою. Якщо всі мешканці досить великі, а стійка бару буде використовуватися не тільки для коротких трапез ( наприклад, сніданків), в такому випадку треба віддати перевагу моделям з великими сидіннями, зі спинкою і, можливо, підлокітниками.

Детальніше

Барні крісла Товарів у наявності: 34

на сторінку
Показані 1 - 24 із 34 пунктів
 • Стильний барний стілець польської фабрики Signal виконаний в сучасному дізайні без спинки. Хромована металева основа, оббивка - еко-шкіра чорного або кремового кольорів. Висота стільця регулюється від 58 до 80 см, висота сидіння 55-77 см. Стілець Підходить для барів та кафе.

  zł 182
 • Стильний барний стілець зі спинкою від польської фабрики Signal відмінно підійде для кафе і барів. Хромована металева основа, оббивка виготовлена з еко-шкіри в поєднанні з деревом. Можливі 3 колірних рішення: білий / черешня, чорний / горіх, чорний / дуб. Висота стільця регулюється, загальна висота варіюється від 88 до 110 см, висота сидіння 61-83 см.

  zł 326
 • Стильний барний стілець зі спинкою від польської фабрики Signal відмінно підійде для кафе і барів. Висота стільця регулюється, загальна висота варіюється від 87 до 108 см, висота сидіння 59-80 см. Хромована металева основа, сидіння і спинка - з еко-шкіри

  zł 257
 • Елегантний комфортабельний барний стілець від польської фабрики SIGNAL відмінно підійде для кафе і барів. Хромована металева основа, сидіння і спинка - з еко-шкіри чорного, білого і сірого кольору. Висота стільця регулюється, загальна висота варіюється від 86 до 107 см, висота сидіння 61-82 см.

  zł 482
 • Стильний барний стілець від польської фабрики Signal відмінно підійде для кафе і барів. Висота стільця регулюється, загальна висота варіюється від 78 до 117 см, висота сидіння 64-84 см. Хромована металева основа, сидіння і спинка - з еко-шкіри чорного, білого кольору.

  zł 337
 • Сучасний барний стілець польської фабрики Signal відмінно підійде для кафе і барів. Хромована металева основа, сидіння - АВС-пластик білого кольору. Висота стільця регулюється, загальна висота варіюється від 92 до 114 см, висота сидіння 63-85 см

  zł 217
 • Стильний барний стілець від польської фабрики Signal відмінно підійде для кафе і барів. Хромована металева основа, сидіння і спинка - з еко-шкіри. Можливо вибрати колір оббивки з 5 варіантів: чорний, кремовий, коричневий, білий, сірий. Висота стільця регулюється, загальна висота варіюється від 85 до 106 см, висота сидіння 58-80 см.

  zł 282
 • Стильний барний стілець зі спинкою від польської фабрики Signal. Висота стільця регулюється від 89 до 110 см, висота сидіння 61-82 см. Хромована металева основа, сидіння і спинка виконані з чорної або кремової екошкіри. Стілець C-331 SIGNAL відмінно підійде для кафе і барів.

  zł 282
 • Стильний барний стілець від польської фабрики Signal відмінно підійде для кафе і барів. Висота стільця регулюється, загальна висота варіюється від 99 до 120 см, висота сидіння 56-77 см. Хромована металева основа, сидіння і спинка - з еко-шкіри чорного, сірого кольору або чорного кольору з білими вставками.

  zł 264
 • Приголомшливий і сучасний барний стілець C-620 від польської фабрики SIGNAL відмінно підійде для кафе і барів. Хромована металева основа, сидіння - з високоякісного чорно або білого дерева. Висота стільця регулюється, загальна висота варіюється від 66 до 87 см, висота сидіння 57-78 см.

  zł 276
 • Елегантний комфортабельний барний стілець від польської фабрики Signal відмінно підійде для кафе і барів. Хромована металева основа, сидіння - з еко-шкіри чорного, сірого або білого кольору. Висота стільця регулюється, загальна висота варіюється від 68 до 90 см, висота сидіння 59-81 см.

  zł 276
 • Стильний барний стілець польської фабрики Signal виконаний в сучасному дизайні без спинки. Хромована металева основа, оббивка - еко-шкіра чорного кольору. Висота стільця регулюється, загальна висота варіюється від 65 до 87 см, висота сидіння 54-76 см. Стілець підходить для барів та кафе.

  zł 209
 • Практичний і неймовірно комфортний барний стілець від польської фабрики SIGNAL відмінно підійде для Вашої кухні, їдальні, кафе і барів. Хромована металева основа, сидіння - з високоякісної сірої тканини. Висота стільця регулюється, загальна висота варіюється від 89 до 110 см, висота сидіння 63-84 см.

  zł 296
 • Практичний і неймовірно комфортний барний стілець від польської фабрики SIGNAL відмінно підійде для Вашої кухні, їдальні, кафе і барів. Хромована металева основа, сидіння - з високоякісної сірої тканини. Висота стільця регулюється, загальна висота варіюється від 87 до 110 см, висота сидіння 60-82 см

  zł 312
 • Стильний і оригінальний барний стілець SIGNAL. Виконаний з дерева в двох кольорах білому і трюфель.

  zł 257
 • Стілець Enzo H1 від польської фабрики SIGNAL має досить просту, але сучасну і стильну конструкцію. Сидіння має приголомшливе біле забарвлення, основа виконана з бука і металу.

  zł 482
 • Стілець на металевому каркасі польської компанії Halmar. Оббивкою послужила м'яка і приємна на дотик екошкіра чорного і бежевого кольорів, дерев'яна частина сидіння і спинки виконані з гнутої фанери кольору горіх, каркас - з хромованою сталі. Модель передбачає наявність підставки для ніг. Висота стільця регулюється від 87 до 107 см. Стілець ідеально...

  zł 293
 • Стілець на металевому каркасі з приголомшливим дизайном спинки польської компанії Halmar. Оббивкою послужила м'яка і приємна на дотик екошкіра чорного кольору, дерев'яна частина сидіння і спинки виконані з гнутої фанери кольору горіх, каркас - з хромованої сталі. Модель передбачає наявність підставки для ніг. Висота стільця регулюється від 87 до 108 см.

  zł 293
 • Лаконічний стілець без спинки польської компанії Halmar. Сидіння виконано з м'якої екошкіри чорного кольору і гнутої фанери, каркас - з гнутої фанери і хромованої сталі. Стілець Н-39 представлений в стриманому і практичному дизайні, тому він найкращим чином доповнить інтер'єр Вашого бару або кафе.

  zł 221
 • Оббивкою послужила м'яка і приємна на дотик екошкіра, дерев'яні деталі сидіння і спинки виконані з гнутої фанери, каркас - з хромованої сталі. Модель передбачає наявність підставки для ніг. Стілець H-44 представлений в двох колірних рішеннях: дерево - горіх, екошкіра - білий і дерево - дуб світлий, екошкіра - черний.Висота стільця регулюється від 93 до...

  zł 390
 • Стілець на металевому каркасі польської компанії Halmar. Сидіння виконано з м'якої екокожі і поліпропілену, спинка - з поліпропілену, каркас - з хромованою стали. Модель передбачає наявність підставки для ніг. Висота стільця регулюється від 80 до 102 см

  zł 195
 • Стильний і незвичайний стілець польської компанії Halmar. Сидіння виконано з міцного лакованого ABS пластику, каркас - з масиву натурального бука і хромованої сталі.

  zł 258
 • Дуже стильний стілець без спинки польської компанії Halmar. Сидіння має незвичайний дизайн і виконано з міцного високоякісного ABS пластику, каркас - з хромованої сталі. Модель передбачає наявність підставки для ніг. Висота стільця регулюється від 68 до 90 см. Стілець Н-56 представлений в класичних чорному і білому кольорах

  zł 185
 • Стілець на металевому каркасі польської компанії Halmar. Сидіння виконано з м'якої екошкіри і поліпропілену, каркас - з хромованої сталі. Модель передбачає наявність підставки для ніг. Висота стільця регулюється від 68 до 88 см.

  zł 199
Показані 1 - 24 із 34 пунктів