Меблі для немовлят

Меблі для немовлят

Вибір ліжечка для новонародженого часто стає для молодих мам і тат мало не самим хвилюючим дійством в передпологовій суєті. Ще б пак! Адже цей елемент дитячих меблів буде для малюка його маленьким будиночком, де він буде проводити більшу частину часу в найближчі кілька років, і від того, наскільки правильно він підібраний, може залежати настрій ...

Вибір ліжечка для новонародженого часто стає для молодих мам і тат мало не самим хвилюючим дійством в передпологовій суєті. Ще б пак! Адже цей елемент дитячих меблів буде для малюка його маленьким будиночком, де він буде проводити більшу частину часу в найближчі кілька років, і від того, наскільки правильно він підібраний, може залежати настрій і здоров’я дитини. Тому, безсумнівно, майбутнє придбання має стати для підростаючої дитини таким місцем для відпочинку, яке він буде любити всі ці роки. І не варто забувати, що вибір спального ложа для дитинки буде впливати не тільки на те, наскільки комфортно буде самому чаду в ньому відпочивати, але й на спокій ночами його батьків. Якщо ліжечко зможе забезпечити крихітці здоровий сон, то у виграші залишаться абсолютно все, включаючи сусідів і родичів.

Ліжечка колискові, які максимально схожі на старовинні люльки, в яких качали немовлят ще багато століть тому. Колиски мають овальну форму, з невисокими бортами і відрізняються компактними розмірами, тому підійдуть тільки для малюків віком до року. Підстава у них розміщується або на колесах, або ж розміщується на плаваючою базі, яка за принципом маятника розгойдується вправо-вліво і, таким чином, заколисує малюка.

Детальніше

Меблі для немовлят Немає жодного товару в цій категорії.