Стелажі

Стелажі

Стелаж - це самий універсальний і функціональний вид меблів, який служить для зберігання книг, квітів, аудіо- та відеотехніки і багато іншого. Наша компанія може запропонувати Вам зробити на замовлення домашні, офісні , складські та інші різновиди поличних стелажів. Простіше кажучи , стелажі - це система багатоярусних полиць , відкриті або закри...

Стелаж - це самий універсальний і функціональний вид меблів, який служить для зберігання книг, квітів, аудіо- та відеотехніки і багато іншого. Наша компанія може запропонувати Вам зробити на замовлення домашні, офісні , складські та інші різновиди поличних стелажів. Простіше кажучи , стелажі - це система багатоярусних полиць , відкриті або закриті дверцятами. Надбудова над комп'ютерним столом теж є стелажем.

Стелажі також можуть виконувати роль вітрини, що особливо цікаво для людей колекціонують книги, монети, марки або інші предмети. Конструкція стелажів дуже зручна, так як вона забезпечує доступ з усіх боків, досить просто протягнути руку і взяти з полиці те, що вам необхідно.      Дуже стильно і практично використовувати стелаж як перегородки, відокремлюючи робочу зону від зони відпочинку. При необхідності стелаж можна обладнати коліщатками (мобільні стелажі), що дасть можливість переставити його в будь-яке місце квартири.

Детальніше

Стелажі Товарів у наявності: 3

Показані 1 - 3 із 3 пунктів
Показані 1 - 3 із 3 пунктів