Категорії

Список товарів виробника GTV

Ми пропонуємо якісну фурнітуру, співвідношення ціни і якості.

Це сучасне рішення в своїх категоріях, створене з думкою про клієнтів. Кожен виріб виготовлений з особливою ретельністю, не тільки з метою високої якості, але і елегантного дизайну. Виготовлені повністю з високоякісних компонентів, забезпечують довготривалу і безвідмовну роботу.

Детальніше
Показані 1 - 5 із 5 пунктів
  • У вузьких прихожих, через те, що глибина одягу не дозволяє повноцінно повісити одяг на плічках, застосовуються торцеві  висувні, та стаціонарні штанги.

  • Висувні металеві кошики можуть цілком замінювати звичайні висувні шухляди і при цьому ще мати додаткові переваги. По-перше вони повністю вентилюється, по-друге зручні для пошуку потрібного предмета, тому що вся проглядається.

  • Вішалка для штанів призначена для зберігання штанів. Зізнайтеся, скільки разів в житті Вам доводилося лаяти кравців, модельєрів і весь світ разом з ними, коли, запізнюючись на роботу, Ви змушені були прасувати неслухняні класичні стрілки. Тепер цього можна уникнути, якщо встановити в шафу вішалку для штанів.

  • Штанги для плечиків бувають 2х основних видів: з круглим і овальним перетином. Овальні штанги більш стійкі до навантажень, завдяки перетину і крім цього, ще й знімні.

  • Питання зберігання взуття - важливе для всіх, хто цінує якість і піклується про його стан та зовнішній вигляд. Сучасні системи зберігання взуття в шафі забезпечують вільну циркуляцію повітря, виключають випадкове пошкодження матеріалу.

Показані 1 - 5 із 5 пунктів