Категорії

Список товарів виробника Blum

"Blum" - це не тільки багаторічний досвід на ринку меблевої фурнітури, але також і практичні випробування, і дослідження ергономіки, комфорту і функціональності рішень, що розробляються. Застосувавши "Blum" в якості основної фурнітури для Вашої кухні лише одного разу, Ви назавжди для себе відкриєте світ комфорту, м'якості і плавності рухів, продуманої організації доступного простору і робочого процесу, коли у всього є своя легко доступне і чітко визначене місце.

Серед усієї безлічі конструктивних рішень "Blum" можна виділити кілька основних напрямків: підйомні механізми AVENTOS, системи висувних ящиків TANDEMBOX, LEGRABOX і METABOX, системи петель і системи направляючих для дерев'яних висувних ящиків (узагальнюючий термін, що включає в себе також і ДСП і МДФ в тому числі). Всі ці системи всіх перерахованих вище груп меблевої фурнітури на загальну тлі інших виробників виділяє той факт, що вони є, в першу чергу, власними оригінальними розробками компанії. Ці інженерні рішення - це не просто чергова "репліка" вже існуючих вузлів фурнітури, а саме продукт, створений інженерами "Blum" на основі власних досліджень і випробувань! Всі ці системи створені для того, щоб зробити робочий процес на Вашій кухні приємним, організованим і комфортним.

Детальніше
Показані 1 - 10 із 10 пунктів
  • SERVO-DRIVE - технологія відчинення з електричним приводом. Простота у відчиненні: Достатньо легко натиснути на фасад і шухляда або підіймальний механізм відчиняються автоматично. BLUMOTION забезпечує плавне і безшумне зачинення. Це унікальна система для всієї кухні. Її можна використовувати як у верхніх, так і нижніх шафах. Навіть, при відключеному...

  • Карго для кухні - це елемент кухонного гарнітуру, який представляє собою шафку, яка відкривають за допомогою висування полиць. Основна функція полягає у розміщенні банок і пляшок в такому положенні, щоб можна було їх легко і зручно розглядати. До того ж карго дає можливість рівно їх встановлювати, захистивши від перекидання. Таким чином гарантується повна...

  • Власники кутових кухонь постійно стикаються з однією і тією ж проблемою - величезна кількість посуду, продуктів, які туди поміщаються, неможливо дістати без докладання певних зусиль. Для цього доводиться спочатку діставати частину речей, а потім укладати все на місце. Звичайно, це марне заняття нікому не подобається. Але марної трати сил, часу і нервів...

  • Пантограф - це спеціальний механізм, який використовується вгорі шафи. У складеному стані штанга пантографа з вішалками одягу піднята вгору. Але якщо Ви потягнете за ручку, то вона опуститься вниз і Ви без зусиль знімете потрібну річ гардероба. При виборі пантографа особливу увагу варто приділити на вагу, який він може витримувати.

  • Фасад AVENTOS HF при відкриванні складається посередині і ідеально підходить для високих навісних шаф з великими фасадами, тому що ручка легко доступна в будь-якій позиції. AVENTOS HF можна використовувати з фасадами різної висоти. Легко відкривається, зупиняється в будь-якому положенні, м'яко, безшумно закривається за допомогою BLUMOTION.

  • AVENTOS HK - це ідеальний підйомник при невеликій висоті корпусу верхнього шафи, в високій шафі і над холодильником. При відкриванні фасаду підйомного механізму AVENTOS HK зверху потрібно мінімум місця.  Механізм підйомника дозволяє зупинити його в будь-якому положенні. Монтаж фасаду здійснюється без інструментів за допомогою системи CLIP. Можлива...

  • Цілісний фасад AVENTOS HL рухається нагору паралельно корпусу. Вертикальний підйомник ідеально підходить для високого і верхнього шафи з іншими фасадами зверху. Вертикальний підйомник легко відкривається і зупиняється в будь-якому положенні. Завдяки BLUMOTION він закривається м'яко і безшумно.

  • На релінгах ви можете компактно розмістити друшляки, лопатки, кришки каструль, терки і інші кухонні аксесуари  Можливо це завдяки додатковій навісний фурнітурі . Вона покращує функціональність рейлингів і розширює список предметів , які можна розташувати на них. 

  • Система внутрішніх розділювачів ORGA - LINE завдяки лоткам з високоякісної нержавіючої сталі забезпечує відмінний огляд і зручний доступ. Розділювачі можна переставляти так, як зручно Вам, і тому все знаходиться на своєму місці і зручно зберігається в шухляді. І що особливо практично - лотки легко виймати і можна мити в посудомийній машині.

  • Компактне зберігання посуду на кухні забезпечує не тільки порядок, але і дозволяє практично її застосовувати, дбайливо зберігати. 

Показані 1 - 10 із 10 пунктів