Матраци

Матраци

Так уже влаштована людина, що бути не може постійно перебувати в стані неспання. Йому, як і будь-якій живій істоті необхідний відпочинок. Саме від якості сну, а не від кількості залежить наш настрій, здоров'я і активність. Уві сні ми проводимо майже третину свого життя. Тому до вибору місця для підзарядки енергією потрібно підходити з усією відп...

Так уже влаштована людина, що бути не може постійно перебувати в стані неспання. Йому, як і будь-якій живій істоті необхідний відпочинок. Саме від якості сну, а не від кількості залежить наш настрій, здоров'я і активність. Уві сні ми проводимо майже третину свого життя. Тому до вибору місця для підзарядки енергією потрібно підходити з усією відповідальністю. Ідеальний варіант для вирішення даної проблеми - купити матрац ортопедичний. Так-так, саме матрац. І не обов'язково чекати того моменту, коли заболить спина або замучить безсоння. Чим раніше ви задумаєтеся про зручному ліжку, тим вище шанс прожити довге щасливе життя.

Детальніше

Матраци Товарів у наявності: 7

Показані 1 - 7 із 7 пунктів
  • Матрац Daily 2 в 1 - це двосторонній ортопедичний матрац преміум-класу з двома різними ступенями жорсткості.

  • Матрац Extra - це двосторонній жорсткий ортопедичний елітний матрац. В якості м'якого наповнювача використовується комірчастий пінополіуретан. Пінополіуретан - це м'який і комфортний настилочний матеріал, що володіє підвищеною міцністю і еластичністю.

  • Матрас Extra Latex – это двусторонний ортопедический элитный матрас VIP класса средней жесткости. Он является эволюционным продолжением матраса Extra. В качестве мягкого наполнителя применяется перфорированный латекс.

  • Матрац Sleep&Fly Standart - найдоступніший і практичний ортопедичний матрац у виконанні зима/літо. Шерсть з одного боку матраца подарує вам відчуття літа в холодну пору року, а бавовна з іншого боку забезпечуватиме контроль температури і вологості. Модель з розумним співвідношенням ціни і якості.

  • Вартість вказана за матрац Herbalis Kids ACTIVE BABY Herbalis Kids розміром 60х120 см.Інші розміри вибираються з меню, що випадає.

  • Вартість вказана за матрац Herbalis Kids Ultra Fresh Comfort розміром 60х120 см.Інші розміри вибираються з меню, що випадає.

Показані 1 - 7 із 7 пунктів