Фабричні передпокої

Каталог

Включено фільтри:
  Виробник
  Висота
  Фабричні передпокої

  Передпокій - це перша кімната, яка впадає у вічі після входу в квартиру. Хоча вона і менш функціональна ніж спальня або кухня, але саме вона впливає на перше враження гостей будинку. Ось чому так важливо створити приємну атмосферу , щоб з першої хвилини підняти настрій і створити позитивне враження про ваш будинок і гостинність.

  Фабричні передпокої Товарів у наявності: 8

  Показані 1 - 8 із 8 пунктів
  • Меблі Fini BRW - сучасна функціональна меблі від польської фабрики Black Red White в мінімалістичному стилі. Виконана в чотирьох колірних варіантах: «вольфрам сірий / дуб monument темний», «вольфрам сірий / дуб san remo світлий», «вольфрам сірий», «вольфрам сірий / білий матовий».

   zł 1,640
  • Передпокій FLAME BRW - сучасна модульна передпокій від польської фабрики Black Red White з ефектним поєднанням кольорів і фактур. Представлена в кольорах: «дуб san remo / білий глянець», «дуб san remo / антрацит». Корпус виготовляється з ДСП, фасад - МДФ. Меблі Флейм БРВ відрізняється високою функціональністю і місткістю.

   zł 2,917
  • Передпокій FLAMES BRW - сучасна модульна передпокій від польської фабрики Black Red White, що привертає увагу білосніжним кольором і блиском глянцевих фасадів. Виготовляється з ДСП з елементами МДФ. Меблі Флеймс БРВ відрізняється мінімалістичним дизайном і оригінальним рифленим декором елементів.

   zł 2,215
  • Передпокій GO BRW - сучасна модульна передпокій від польської фабрики Black Red White, виконана в стилі мінімалізму. Виготовляється з ДСП в кольорі «дуб sonoma». Складається з 2-х дверного шафи з дзеркалом, тумби для взуття з м'яким сидінням, комода, дзеркала і вішалки. Меблі Го БРВ відмінно підходить для облаштування будь-якого передпокою, забезпечуючи...

   zł 2,160
  • Передпокій HOMELINE BRW - сучасна модульна передпокій від польської фабрики Black Red White, виконана в мінімалістичному стилі. Представлена в кольорах: «дуб sonoma темний / білий глянець» і «дуб sonoma темний / темно-коричневий глянець».

   zł 1,515
  Показані 1 - 8 із 8 пунктів