Категорії

Список товарів виробника Signal

Меблева фабрика Signal – це стильні, сучасні та неймовірно практичні меблі, виконані однією із провідних меблевих фабрик Польщі, що здобула популярність не лише на польському меблевому ринку, а й у великій кількості країн за кордоном, включаючи і Україну.

Дана фабрика успішно працює на європейському ринку ще з 1991 року, і встигла відмінно зарекомендувати себе серед споживачів і партнерів по реалізації. При цьому ціни на меблі Signal в Польщі і, відповідно в нашій країні, набагато нижчі інших європейських аналогів, наприклад, меблів італійського виробництва, а ось в аспекті якості та довговічності різниці між ними практично немає.

Меблі Signal (Польща) дозволять вам досягти шуканого результату при досить невеликих витратах, як у фінансовому плані, так і щодо ваших зусиль з підбору і поєднання предметів меблів і часу, що витрачається на їх пошук.


Signal меблі володіють всіма характеристиками, що вирізняють сучасну якісну продукцію, а в асортименті даного виробника ви знайдете функціональні деталі інтер'єру для всіх кімнат: вітальні, дитячої, кухні, спальні, кабінету, їдальні і так далі. Дизайнери Signal ретельно опрацювали кожну деталь і елемент оформлення меблів, створивши зразки, як футуристичного дизайну, так і класичні варіанти, забезпечивши покупцям широкий вибір для будь-якого стилю інтер'єру.


Детальніше
на сторінку
Показані 1 - 24 із 192 пунктів
 • Стильний барний стілець польської фабрики Signal виконаний в сучасному дізайні без спинки. Хромована металева основа, оббивка - еко-шкіра чорного або кремового кольорів. Висота стільця регулюється від 58 до 80 см, висота сидіння 55-77 см. Стілець Підходить для барів та кафе.

  zł 182
 • Стильний барний стілець зі спинкою від польської фабрики Signal відмінно підійде для кафе і барів. Хромована металева основа, оббивка виготовлена з еко-шкіри в поєднанні з деревом. Можливі 3 колірних рішення: білий / черешня, чорний / горіх, чорний / дуб. Висота стільця регулюється, загальна висота варіюється від 88 до 110 см, висота сидіння 61-83 см.

  zł 326
 • Стильний барний стілець зі спинкою від польської фабрики Signal відмінно підійде для кафе і барів. Висота стільця регулюється, загальна висота варіюється від 87 до 108 см, висота сидіння 59-80 см. Хромована металева основа, сидіння і спинка - з еко-шкіри

  zł 257
 • Елегантний комфортабельний барний стілець від польської фабрики SIGNAL відмінно підійде для кафе і барів. Хромована металева основа, сидіння і спинка - з еко-шкіри чорного, білого і сірого кольору. Висота стільця регулюється, загальна висота варіюється від 86 до 107 см, висота сидіння 61-82 см.

  zł 482
 • Стильний барний стілець від польської фабрики Signal відмінно підійде для кафе і барів. Висота стільця регулюється, загальна висота варіюється від 78 до 117 см, висота сидіння 64-84 см. Хромована металева основа, сидіння і спинка - з еко-шкіри чорного, білого кольору.

  zł 337
 • Сучасний барний стілець польської фабрики Signal відмінно підійде для кафе і барів. Хромована металева основа, сидіння - АВС-пластик білого кольору. Висота стільця регулюється, загальна висота варіюється від 92 до 114 см, висота сидіння 63-85 см

  zł 217
 • Стильний барний стілець від польської фабрики Signal відмінно підійде для кафе і барів. Хромована металева основа, сидіння і спинка - з еко-шкіри. Можливо вибрати колір оббивки з 5 варіантів: чорний, кремовий, коричневий, білий, сірий. Висота стільця регулюється, загальна висота варіюється від 85 до 106 см, висота сидіння 58-80 см.

  zł 282
 • Стильний барний стілець зі спинкою від польської фабрики Signal. Висота стільця регулюється від 89 до 110 см, висота сидіння 61-82 см. Хромована металева основа, сидіння і спинка виконані з чорної або кремової екошкіри. Стілець C-331 SIGNAL відмінно підійде для кафе і барів.

  zł 282
 • Стильний барний стілець від польської фабрики Signal відмінно підійде для кафе і барів. Висота стільця регулюється, загальна висота варіюється від 99 до 120 см, висота сидіння 56-77 см. Хромована металева основа, сидіння і спинка - з еко-шкіри чорного, сірого кольору або чорного кольору з білими вставками.

  zł 264
 • Приголомшливий і сучасний барний стілець C-620 від польської фабрики SIGNAL відмінно підійде для кафе і барів. Хромована металева основа, сидіння - з високоякісного чорно або білого дерева. Висота стільця регулюється, загальна висота варіюється від 66 до 87 см, висота сидіння 57-78 см.

  zł 276
 • Елегантний комфортабельний барний стілець від польської фабрики Signal відмінно підійде для кафе і барів. Хромована металева основа, сидіння - з еко-шкіри чорного, сірого або білого кольору. Висота стільця регулюється, загальна висота варіюється від 68 до 90 см, висота сидіння 59-81 см.

  zł 276
 • Стильний барний стілець польської фабрики Signal виконаний в сучасному дизайні без спинки. Хромована металева основа, оббивка - еко-шкіра чорного кольору. Висота стільця регулюється, загальна висота варіюється від 65 до 87 см, висота сидіння 54-76 см. Стілець підходить для барів та кафе.

  zł 209
 • Практичний і неймовірно комфортний барний стілець від польської фабрики SIGNAL відмінно підійде для Вашої кухні, їдальні, кафе і барів. Хромована металева основа, сидіння - з високоякісної сірої тканини. Висота стільця регулюється, загальна висота варіюється від 89 до 110 см, висота сидіння 63-84 см.

  zł 296
 • Практичний і неймовірно комфортний барний стілець від польської фабрики SIGNAL відмінно підійде для Вашої кухні, їдальні, кафе і барів. Хромована металева основа, сидіння - з високоякісної сірої тканини. Висота стільця регулюється, загальна висота варіюється від 87 до 110 см, висота сидіння 60-82 см

  zł 312
 • Стильний і оригінальний барний стілець SIGNAL. Виконаний з дерева в двох кольорах білому і трюфель.

  zł 257
 • Стілець Enzo H1 від польської фабрики SIGNAL має досить просту, але сучасну і стильну конструкцію. Сидіння має приголомшливе біле забарвлення, основа виконана з бука і металу.

  zł 482
 • Стильний і оригінальний барний стілець JOKO SIGNAL. М'який стілець з сірої спинкою, ніжки оббиті тієї ж тканиною.

  zł 272
 • Стілець LOCO від польської фабрики SIGNAL відрізняється простим і лаконічним зовнішнім виглядом. Максимальний комфорт під час використання досягається завдяки наявності досить великої спинки. Ніжки виконані з металу, спинка обтягнуте міцною високоякісної тканиною сірого кольору.

  zł 482
 • Стильний барний стілець польської фабрики Signal виконаний в сучасному дизайні без спинки. Хромована металева основа, оббивка - еко-шкіра з можливістю вибору кольорів з 5 варіантів: кремовий, білий, темно коричневий, червоний, чорний. Висота стільця регулюється від 64 до 86 см. Стілець підходить для барів та кафе.

  zł 198
 • Стильний барний стілець польської фабрики Signal виконаний в сучасному дизайні без спинки. Хромована металева основа, оббивка - еко-шкіра чорного або кремового кольорыв. Висота стільця регулюється від 57 до 78 см. Стілець підходить для барів та кафе.

  zł 162
 • Елегантний барний стілець польської фабрики Signal відмінно підійде для кафе і барів. Хромована металева основа, сидіння - пластик в 7 кольорах: чорний, червоний, білий, зелений, помаранчевий, сріблястий або кремовий. Висота стільця регулюється, загальна висота варіюється від 68 до 88 см, висота сидіння 59-80 см.

  zł 173
 • М'який і зручний диван BERGEN 2 класичного дизайну, забезпечить повний комфорт і задоволення від його використання. Оббивкою дивана служить міцна меблева тканина з великим вибором кольору, а каркас виготовлений з деревини кольору бук. Диван BERGEN 2 дозволить комфортно провести час і відпочити від повсякденної суєти.

  zł 962
 • Барний диван TM-2 прикрасить інтер'єр будь-якого приміщення кафе, бару чи ресторану. Оббивка дивана виконана з еко-шкіри з можливістю вибору кольору. Зручний диван TM-2 дозволить отримати задоволення від його використання. Характеристики: оббивка: еко-шкіра;колір: червоний, білий, темно-коричневий, чорний, гранатовий, світло-коричневий, кремовий, сірий і...

  zł 468
 • Незвичайний журнальний столик ALTA SIGNAL виконаний в стилі лофт. Каркас виконаний з металевих прутів чорного кольору, стільниця з шпонированного МДФ в кольорі темний горіх. Матеріал опори: пофарбована сталь

  zł 627
Показані 1 - 24 із 192 пунктів