Кухонні столи

Каталог

Включено фільтри:
  Кухонні столи

  При виборі кухонного столу орієнтуйтеся на кількість посадочних місць за формулою «сім'я + 2». А наявність в будинку невеликого приставного столика, куди можна буде сплавити зайвий посуд або виставити закуски, перетворить це кількість в ще мінімум «+2», було б бажання правильно організувати захід. Такі матеріали, як масив дерева, натуральний кам...

  При виборі кухонного столу орієнтуйтеся на кількість посадочних місць за формулою «сім'я + 2». А наявність в будинку невеликого приставного столика, куди можна буде сплавити зайвий посуд або виставити закуски, перетворить це кількість в ще мінімум «+2», було б бажання правильно організувати захід. Такі матеріали, як масив дерева, натуральний камінь, скло зроблять великий обідній стіл дуже важким, практично нерухомим. Тому якщо для вас принциповим питання легкого і безболісного переміщення столу з кімнати в кімнату, краще звернути увагу на більш легкі конструкції з інших початкових кодів.

  Для кухні краще вибрати ламіноване покриття, дерев'яний масив або будь-який інший вологостійкий матеріал: шпон і лакування можуть не витримати випробувань постійної експлуатації поряд з водою і гарячим посудом. Стіл повинен виконувати своє пряме призначення, а не ставати елементом декору. Втім, якщо ви рідко їсте будинку, але не мислите інтер'єру без ґрунтовної обідньої зони з півдюжиною стільців, скатертиною і іншими атрибутами ... І все одно баланс між екзотикою, свіжістю новизни і функціоналом завжди зійдеться в найбільш звичних нашому оку формах столу.

  Детальніше

  Кухонні столи Немає жодного товару в цій категорії.