Вбудована техніка

Каталог

Включено фільтри:
  Вбудована техніка

  Вбудована техніка - це справжня знахідка для тих, хто є поціновувачем чудового стилю і практичності. Розмістивши її у себе вдома, Ви “одним пострілом вб’єте двох зайців”- грамотно і функціонально сплануєте простір приміщення та, водночас, створите неповторний сучасний стиль Вашої кухні, розподілите меблі з точки зору ергономії та зменшите кількі...

  Вбудована техніка - це справжня знахідка для тих, хто є поціновувачем чудового стилю і практичності. Розмістивши її у себе вдома, Ви “одним пострілом вб’єте двох зайців”- грамотно і функціонально сплануєте простір приміщення та, водночас, створите неповторний сучасний стиль Вашої кухні, розподілите меблі з точки зору ергономії та зменшите кількість зайвих переміщень.

  Детальніше

  Вбудована техніка Немає жодного товару в цій категорії.

  Підкатегорії

  • Духовки
   Духовки

           Духовка — це зручний і багатофункціональний пристрій. Вона зможе стати красивою і корисною окрасою вашої кухні. Духовка дозволить господиням повною мірою проявити свою кулінарну майстерність і порадувати близьких смачними стравами. Хороша і багатофункціональна духовка просто необхідна на сучасній кухні!

          Сучасні духовки, особливо популярні моделі, це справжнє диво техніки. До 20 режимів роботи, вибір режиму залежно від ваги продуктів, вже запрограмовані режими для приготування по рецептах. Духовки набули красивого сучасного дизайну.

           

  • Варочні поверхні
   Варочні поверхні

   Вбудована варильна поверхня відмінно вписується в концепцію сучасної кухні з єдиною стільницею, якою накривають всі підлогові шафки. Вона не ламає цю безперервність, що не лише красиво, але і гігієнічно: плиту впритул до меблів не присунеш, а щілини неминуче заб'ються пилом. 

   Коли варильна панель і духовка не складають єдине ціле, їх можна купувати окремо (по черзі) і вибирати поверхню «по інтересах». Наприклад, неодруженому досить панелі з двома конфорками, а багатодітній матері їх потрібні значно більше. Кулінар-професіонал навряд чи стане задовольнятися стандартним комплектом, який сповна личить тим, хто вважає за краще готувати одні і ті ж чергові блюда.

   Незалежну варильну панель зовсім не обов'язково встановлювати над духовою шафою 
   Духовку можна вбудувати хоч в протилежній частині приміщення і на будь-якому рівні, а для панелі знайти місце з міркувань раціональності: зайняти кут або поселити її на острові в центрі кухні. 

  • Витяжки
   Витяжки

   Запах є важливою складовою домашнього затишку. Він формує стійкі спогади, які залишаються з нами на все життя. На жаль, в пам'яті залишається не тільки приємне. Багато «ароматів кухні» здатні отруїти життя кому завгодно.

   Витяжка усуває продукти згоряння газу, одноокись і двоокис вуглецю. Вона бореться з надмірною вологістю, яка сприяє поширенню бактерій. Дослідження показали, що витяжка, коли вона працює в режимі відводу повітря, вентилює та очищає повітря не тільки на кухні, але і у всій квартирі. Також витяжка вирішує проблему, коли при приготуванні їжі в приміщенні перегрівається повітря, і газова плита створює дефіцит кисню.

   У минулому при створенні кухонних інтер'єрів доводилося жертвувати красою , так як перші витяжки були досить одноманітні і невиразні . Але зараз людина в першу чергу замислюється над тим , як зробити будинок красивим , неповторним .

  • Кухонні мийки
   Кухонні мийки

   Кухонна мийка - це найважливіший елемент на кухні, навіть якщо у Вас є посудомийна машина. Кухонні мийки використовуються для обробки продуктів, для миття рук і для інших важливих дій, які доводиться здійснювати під час приготування їжі. Ставитися до вибору мийки потрібно відповідально. Для цього, в першу чергу, потрібно визначитися з моделлю. Модель мийки для кухні повинна відповідати Вашим вимогам, ідеально вписуватися в інтер'єр, підходити за формою і розміром, кухонна мийка повинна бути виготовлена ​​з матеріалу, який найбільше відповідає інтер'єру кухні.

  • Змішувачі
   Змішувачі

   Кухонний змішувач щодня піддається величезним навантаженням , адже ним користуються всі члени сімейства в самих різних цілях : від банального митися рук і аж до очищення всіляких фруктів і овочів для варіння , консервування і так далі . І досить часто для відкриття кранів змішувача застосовуються брудні руки , лікті , посуд та інші підручні предмети . А згідно зі статистикою , які виробляли відомі виробники цього обладнання , за день ці вироби можуть піддаватися сотням відкриттів і закривань .

  • Посудомийки
   Посудомийки

   Посудомийні машини - це один з найголовніших елементів кухні . У порівнянні з миттям посуду вручну вони миють посуд чистіше , більш екологічні і при цьому споживають менше електроенергії і води . Крім того , вони тепер не є предметами розкоші , а необхідними в домашньому господарстві приладами.

  • Пральні машини
   Пральні машини

   Якщо у ванній кімнаті не вистачає місця, щоб встановити пральну машину, на виручку прийде кухня. Там її можна буде поставити на будь-який вільний місце, наприклад, у стіни або поруч зі столом, або вбудувати в гарнітур. Вбудована техніка останнім часом користується все більшою популярністю, незважаючи на досить високу вартість. І це не випадково: захована від очей, вона не порушує гармонію, не вибивається із загального стилю, не кажучи вже про те, що економить чимало місця. Якщо духова шафа і варильну поверхню ще потрібно вибирати по дизайну, топосудомоечная машина, вбудована пральна машина і навіть холодильник при належній установці будуть повністю приховані в шафах , так що стороння людина не відразу визначить , де що знаходиться.

  • Холодильники
   Холодильники

   Вбудовані холодильники - це просто знахідка для людей, які хочуть підтримати обраний стиль кухні, повністю або частково приховати передню панель холодильника . Вбудовані холодильники відрізняються: типом вбудовування (вбудовані або з відкритими дверима), кількістю камер, компресорів, наявністю нульової зони, типом заморозки (звичайна або nofrost ), класом енергоспоживання. Купити вбудовану техніку і вбудовані холодильники потрібно до монтажу меблів.