Категорії

Список товарів виробника Mobilclan

Фасади Mobilclan для справжніх цінителів дерева Майстерність італійських дизайнерів і досконалість природи створили ідеальний тандем форми і якості дерев'яних фасадів mobilclan. Уже кілька десятиліть фабрика Mobilclan sps виробляє шедеври меблевого мистецтва для шанувальників предметів інтер'єру з розкішних і одночасно натуральних матеріалів. Жоден надсучасний матеріал не замінить простоти і природності натурального дерева. Дерев'яні фасади mobilclan виготовлені з добірної деревини дуба берези і ясена. Кожен фасад має унікальну природну фактуру, створену самою природою.

Компанія mobilclan завоювала серця мільйонів покупців, які цінують не тільки зовнішню красу, але і якість. Кухонні фасади mobilclan заслужили бездоганну репутацію і пройшли перевірку кулінарними випробуваннями господинь по всьому світу. Неповторні кольору, оздоблення, і текстура фасадів дарують кухні неповторне європейське витонченість, елегантність і розкіш. Використання натурального дерева у виготовленні меблів і елементах декору створюють відчуття комфорту через екологічності матеріалу, і забезпечує довговічність і надійність виробу. Кухні з фасадами mobilclan мають неповторний шарм і почуття стилю. Великий вибір декоративних елементів і фурнітури дозволяють додати меблів і індивідуальний характер.

Детальніше
Показані 1 - 4 із 4 пунктів
  • Орієнтовна вартість за м.п. кухні.Фасади з масиву берези. (в-во Італія) Вартість кухні залежить від фасадів, фурнітури, проекту, наповнення. Якщо Ви бажаєте дізнатися скільки коштуватиме Ваша кухня зателефонуйте: тел.: (097)615-14-14Ми з радістю проконсультуємо Вас з приводу Вашої нової кухні, вибору матеріалів, фурнітури та ціни кухні.

  • Орієнтовна вартість за м.п. кухні.Фасади з масиву черешні. (в-во Італія) Вартість кухні залежить від фасадів, фурнітури, проекту, наповнення. Якщо Ви бажаєте дізнатися скільки коштуватиме Ваша кухня зателефонуйте: тел.: (097)615-14-14Ми з радістю проконсультуємо Вас з приводу Вашої нової кухні, вибору матеріалів, фурнітури та ціни кухні.

  • Орієнтовна вартість за м.п. кухні.Фасади з масиву берези, білі із золотою патиною. (в-во Італія) Вартість кухні залежить від фасадів, фурнітури, проекту, наповнення. Якщо Ви бажаєте дізнатися скільки коштуватиме Ваша кухня зателефонуйте: тел.: (097)615-14-14Ми з радістю проконсультуємо Вас з приводу Вашої нової кухні, вибору матеріалів, фурнітури та...

  • Орієнтовна вартість за м.п. кухні.Фасади з масиву ясеня. (в-во Італія) Вартість кухні залежить від фасадів, фурнітури, проекту, наповнення. Якщо Ви бажаєте дізнатися скільки коштуватиме Ваша кухня зателефонуйте: тел.: (097)615-14-14Ми з радістю проконсультуємо Вас з приводу Вашої нової кухні, вибору матеріалів, фурнітури та ціни кухні.

Показані 1 - 4 із 4 пунктів