Вітальні

Каталог

Включено фільтри:
  Категорії
  Вітальні

  Вітальня - це кімната, де проводяться всі сімейні свята, де ви приймаєте гостей. Тут щодня збирається вся сім’я. Обираючи меблі в вітальню - пам’ятайте про це. Вітальня повинна бути просторою, водночас тут потрібно поєднати і зону відпочинку, і столову, і кінозал. Ви повинні чітко уявляти свою вітальню, незалежно чи це класична стінка, чи сучасн...

  Вітальня - це кімната, де проводяться всі сімейні свята, де ви приймаєте гостей. Тут щодня збирається вся сім’я. Обираючи меблі в вітальню - пам’ятайте про це. Вітальня повинна бути просторою, водночас тут потрібно поєднати і зону відпочинку, і столову, і кінозал. Ви повинні чітко уявляти свою вітальню, незалежно чи це класична стінка, чи сучасний проект і наші дизайнери допоможуть вам втілити його в реальність. У вітальні поєднується декілька груп меблів: обідній стіл, м’які меблі, тумба під телевізор. Тут важливо все це об’єднати в єдиний цілісний проект. 

  Вибір матеріалів для віталень дуже широкий це натуральне дерево, фасади МДФ глянцеві, матові, патиновані, різноманітні вироби зі скла, алюмінію. Всі ваші бажання за допомогою наших дизайнерів втіляться в оригінальний проект для вашої вітальні.

  Детальніше

  Вітальні Немає жодного товару в цій категорії.

  Підкатегорії

  • Стінки, вітальні, модульні елементи
   Стінки, вітальні,...

   "Стінки" - це елементи корпусних меблів різного призначення , щільно примикають один до одного . "Стінки" бувають у вигляді готових комплектів і модульні ( набір останніх і кількість замовник може вибирати самостійно ) . Секції можуть бути різної довжини і глибини . Це можуть бути різні скляні вітрини для посуду , секції з баром і під телевізор , секції для зберігання книг , шафи з антресоллю або висувними ящиками для білизни і навіть шафи - купе . Вони можуть бути різної конфігурації на будь-який смак і розмір .

  • Комоди
   Комоди

   Комод - це потрібний в будь-якому будинку предмет меблів, який відмінно впишеться в інтер'єр і не буде захаращувати простір Вашого будинку. Наявні висувні ящики розкривають величезний функціонал цього виду меблів. Комод- меблі універсальна. Наприклад, можете використовувати комод як підставку для декорацій (квіти, наприклад) або можете встановити на ньому побутову техніку.

   Комод позбавить простір квартири від розкиданих "потрібних" речей, які тлумачного місця собі не знаходили. Комодпоможет Вам підтримувати ідеальний порядок в домі. Наявні у нас моделі комода безсумнівно збагатять інтер'єр Вашої кімнати в квартирі.

  • Тумби ТВ
   Тумби ТВ

   При виборі тумби під телевізор необхідно враховувати наявність вільного місця. Тумба під телевізор повинна відповідати параметрам конкретного телевізора або навіть бути трохи більше. Крім цього необхідно підбирати ТВ тумби, щоб вони вписувалися своїм зовнішнім виглядом в загальний стиль приміщення і доповнювали його, в іншому випадку вона буде виглядати безглуздо. Стильні масивні ТВ тумби з великою наявністю відкритих поличок і висувних скриньок можна розмістити в просторій вітальні з мінімальною кількістю меблів. Вони дозволяють компактно встановити на них не тільки телевізор, але і інші аудіо-або відео-аксесуари.

  • Стелажі
   Стелажі

   Стелаж - це самий універсальний і функціональний вид меблів, який служить для зберігання книг, квітів, аудіо- та відеотехніки і багато іншого. Наша компанія може запропонувати Вам зробити на замовлення домашні, офісні , складські та інші різновиди поличних стелажів. Простіше кажучи , стелажі - це система багатоярусних полиць , відкриті або закриті дверцятами. Надбудова над комп'ютерним столом теж є стелажем.

   Стелажі також можуть виконувати роль вітрини, що особливо цікаво для людей колекціонують книги, монети, марки або інші предмети. Конструкція стелажів дуже зручна, так як вона забезпечує доступ з усіх боків, досить просто протягнути руку і взяти з полиці те, що вам необхідно.      Дуже стильно і практично використовувати стелаж як перегородки, відокремлюючи робочу зону від зони відпочинку. При необхідності стелаж можна обладнати коліщатками (мобільні стелажі), що дасть можливість переставити його в будь-яке місце квартири.