Передпокої

Каталог

Включено фільтри:
  Передпокої

  Передпокій (прихожа) – це обличчя Вашого будинку чи квартири. Особливо зручні шафи-купе у передпокої, де їх використовують як шафу і дзеркало, та як місце для зберігання взуття і верхнього одягу. Однак часто простір у передпокої не дає змоги розмістити класичні шафи, тому у пригоді стають шафи-купе — набагато компактніші, що займають менше місця...

  Передпокій (прихожа) – це обличчя Вашого будинку чи квартири. Особливо зручні шафи-купе у передпокої, де їх використовують як шафу і дзеркало, та як місце для зберігання взуття і верхнього одягу. Однак часто простір у передпокої не дає змоги розмістити класичні шафи, тому у пригоді стають шафи-купе — набагато компактніші, що займають менше місця, але при цьому не менш місткі.Тому, облаштовуючи її, попередньо приділіть не менше уваги, ніж іншим приміщенням. Насамперед подбайте, щоб у передній була вішалка для верхнього одягу. У вузьких передніх чіпляють підвісні вішалки зі штангами й гачками для одягу.

  Детальніше

  Передпокої Немає жодного товару в цій категорії.

  Підкатегорії

  • Передпокої на замовлення
   Передпокої на замовлення

   Найбільш раціональним рішенням при меблювання квартири є покупка меблів для передпокою на замовлення . Переваги роботи з нами очевидні : якщо ви НЕ знайшли в магазині Необхідну вам меблі за розміром , дизайну , кольору і якості , наш дизайнер створить для вашого передпокою оригінальний проект , Який буде гармоніювати із загальною картинкою і стилем вашої квартири . Крім того , що меблі, виготовлені нашими фахівцями має відмінні функціональні якості , вона ще й значно перетворити інтер'єр вашого приміщення.

   Ви самостійно можете вирішити яку кількість полиць , секцій для взуття , штанг для одягу буде у вашому передпокої , а також визначитися з кольором і матеріалом фасадів. Ми - надійна компанія , і для виготовлення меблів в передпокій , використовуємо матеріали високої якості , що відрізняються великою кількістю кольорів і текстур , і будьте впевнені , що вони прослужать вам довго, не втративши свого первісного вигляду і властивостей.

  • Фабричні передпокої
   Фабричні передпокої

   Передпокій - це перша кімната, яка впадає у вічі після входу в квартиру. Хоча вона і менш функціональна ніж спальня або кухня, але саме вона впливає на перше враження гостей будинку. Ось чому так важливо створити приємну атмосферу , щоб з першої хвилини підняти настрій і створити позитивне враження про ваш будинок і гостинність.