Категорії

Список товарів виробника Gala

Gala Collezione є одним із найбільших виробників меблів для відпочинку у Польщі, в колективі «Gala Collezione» працюють майже пів тисячі кваліфікованих працівників. Фірма спеціалізується на виробництві меблевих комплектів із шкіри високої якості, що імпортується з найкращих італійських та бразильських шкірних заводів. 

Gala Collezione є одним із найбільших виробників меблів для відпочинку у Польщі, в колективі «Gala Collezione» працюють майже пів тисячі кваліфікованих працівників. Фірма спеціалізується на виробництві меблевих комплектів із шкіри високої якості, що імпортується з найкращих італійських та бразильських шкірних заводів. З думкою про різноманітність потреб клієнтів були створені три виробничі лінії «Gala Collezione» i «Noblee» (меблі із натуральної шкіри) та «Sweet Sit» (колекція з обивкою із тканини).


Нашою метою є створення гарних, функціональних та різноманітних меблів. У процесі виробництва тільки процеси різання та шиття відбувається автоматизовано, усі інші процеси виконуються у ручну. Клієнти мають гарантовану гнучкість при здійсненні покупок – як у процесі підбору кольорів, так і різновиду матеріалу для обивки (шкіра або тканина). Сподіваємося, що наші меблі допомагають створювати індивідуальний характер інтер’єру і займають центральне місце для зустрічей сім’ї та гостей. Адже будинки бувають різні, так само як і їх господарі, незмінною є їх природа – повертаємося до них, для того щоб просто відпочити.

Детальніше

Немає жодного товару у даного виробника.