GARLAND

GARLAND

Меблі GARLAND FORTE - класична колекція для любителів простий і функціональних меблів. Виконана в поєднанні благородних квітів «сосна сіра / дуб сніжний» з виразними малюнками деревини. Корпус і фасад виготовляється з ДСП. Меблі Гарланд Форте відрізняється масивними виступаючими карнизами, лаконічними ручками та вбудованої за бажанням підсвічува...

Меблі GARLAND FORTE - класична колекція для любителів простий і функціональних меблів. Виконана в поєднанні благородних квітів «сосна сіра / дуб сніжний» з виразними малюнками деревини. Корпус і фасад виготовляється з ДСП. Меблі Гарланд Форте відрізняється масивними виступаючими карнизами, лаконічними ручками та вбудованої за бажанням підсвічуванням вітрин. Завдяки широкому асортименту модулів можна створити затишний інтер'єр вітальні і їдальні.

Детальніше

GARLAND Товарів у наявності: 2

Показані 1 - 2 із 2 пунктів
  • Комод GRLK232-L42 GARLAND від польської фабрики Forte Товар під замовлення. Для того, щоб дізнатися вартість товару, а також термін доставки, просимо телефонувати (097)615-14-14, або завітати до нас в салон вул. Залізнична, 58.

    zł 1,175
  • Комод GRLK331-L42 GARLAND від польської фабрики Forte Товар під замовлення. Для того, щоб дізнатися вартість товару, а також термін доставки, просимо телефонувати (097)615-14-14, або завітати до нас в салон вул. Залізнична, 58.

    zł 1,480
Показані 1 - 2 із 2 пунктів