Стільниці

Каталог

Стільниці

Стільниця відіграє величезну роль в стилістиці кухонного інтер'єру , це центровий момент композиції , її завершальний акорд . Але крім цього стільниця - це робоча поверхня , яка використовується для приготування їжі . А оскільки процес приготування їжі не терпить банальності і примусу , ваша кухня і робоча зона повинні надихати вас на подвиги , ...

Стільниця відіграє величезну роль в стилістиці кухонного інтер'єру , це центровий момент композиції , її завершальний акорд . Але крім цього стільниця - це робоча поверхня , яка використовується для приготування їжі . А оскільки процес приготування їжі не терпить банальності і примусу , ваша кухня і робоча зона повинні надихати вас на подвиги , на створення кулінарних шедеврів , а найголовніше ви повинні отримувати від цього задоволення.

Детальніше

Стільниці Немає жодного товару в цій категорії.

Підкатегорії

 • Дерев'яні стільниці
  Дерев'яні стільниці

  Деревина є досить легкою в обробці матеріалом, завдяки чому ми можемо виготовити дерев'яну стільницю практично будь-якої форми. крім того дерево - дуже теплий, гарний матеріал, який в додатковому декорі не потребує. Навіть самі прості дерев'яні стільниці завдяки унікальній текстурі деревини виглядають природно – а це є безсумнівним плюсом в тих інтер'єрах, в яких акцент зроблено саме на природні матеріали.
  Стільниця з дерева досить стійка до зовнішніх впливів – вологи, температури, ультрафіолету. Зверніть увагу! Хоч по щільності дерев'яні стільниці і поступаються стільницям з каменю, відколи й подряпини утворюються на них дещо рідше. 

  Причина тому – внутрішня еластичність деревини: там, де камінь буде пошкоджений, дерево частково зможе амортизувати удар. Також потрібно враховувати, що при пошкодженні дерев'яну стільницю можна без особливих трудовитрат відреставрувати

 • Акрилові стільниці (зі штучного каменю)
  Акрилові стільниці (зі...

  Стільниця зі штучного каменю - це ідеальний аксесуар для вашої кухні , що задовольняє всім естетичним потребам , оскільки неймовірно привабливий і красивий , а також відмінно справляється з функціональним навантаженням і відповідає стандарту якості .

  Ще однією сильною стороною стільниць зі штучного каменю є їх гармонійне поєднання з будь-яким оздоблювальним матеріалом , починаючи з дерева , скла , сталі і закінчуючи пластиком. Така стільниця впишеться з легкістю в ваш кухонний гарнітур , які б фасади ви не вибрали для вашої кухонних меблів . Чи не виникне дисбалансу і з приводу стилістичних напрямків . Кам'яна стільниця підкреслить сильні сторони будь-якого дизайнерського стилю , будь то хай- тек , стиль кантрі або ж класичний дизайн.

  Стільниці, виготовлені зі штучного каменю, за останній час стали дуже модними і популярними. Прекрасні якісні характеристики самого штучного каменю повністю притаманні і готовим виробам. Купуючи таку стільницю, ви повинні знати, що їх можна полірувати незліченну кількість разів, тим самим ліквідовуючи дрібні дефекти і продовжуючи термін експлуатації. Стільниці з каменю міцні, високоміцні і зносостійкі. Дуже ефектно виглядають кухонні мийки зі штучного каменю, які можуть бути як вбудованими монолітно в вашу стільницю, так і мати з нею чітку межу.

 • Кварцеві стільниці
  Кварцеві стільниці
  Стільниці з кварцу перевершили практично усі наявні аналоги за шкалою ціна/якість. Стільниці з кварцу відрізняються особливою практичністю, не бояться подряпин, ударів та сколів. Усе це суттєво збільшує термін служби кварцової стільниці.
           Матеріал, з якого виготовлять кварцові стільниці екологічно чистий та безпечний в експлуатації, а тому підлягає використанню, як у дитячих, так і медичних закладах. Кварцовий агломерат довговічний і міцний, стійкий до хімічних сполук, високих температур (киплячої олії, гарячої каструлі), різких перепадів температур (на місце, де стояла гаряча каструля можна відразу поставити відерко з льодом). За кварцовою поверхнею легко доглядати – достатньо протерти поверхню губкою, змоченою мильним розчином.
           Стільниці з кварцу мають чудовий вигляд (зазвичай кварцовий агломерат дуже схожий на натуральний граніт), а поверхню стільниці неможливо подряпати навіть металевим предметом. Саме завдяки цим властивостям кварцовий агломерат сьогодні часто використовують і у виробництві підвіконників. Такі вироби дуже міцні, витримують великі навантаження та не вбирають пролиту воду.
            Ще одна позитивна властивість стільниці з кварцу – висока щільність каменю, у випадку падіння на неї важкого предмету ймовірність скалу практично неможлива. Завдяки однорідній структурі каменю стики стільниці практично не помітні. Придбавши стільницю з кварцу, Ви завжди будете задоволені якістю матеріалу, а також доповните інтер’єр кухні красивим та оригінальним меблевим рішенням.