Forte

Forte

Компанія FORTE, заснована Мачеєм Формановічем, виробничу діяльність розпочала в 1992 р в м Острови Мазовецька. Сьогодні АТ «Фабрика меблів ФОРТЕ» є провідним польським виробником і експортером меблів, що володіє чотирма фабриками в Польщі і десятьма торговими компаніями.

Forte Немає жодного товару в цій категорії.

Підкатегорії

 • ADRIA
  ADRIA

  Меблі ADRIA FORTE - унікальна колекція для облаштування сучасної і комфортною спальні. Виготовляється з ДСП. Сполучення натурального кольору «дуба Сангалло» з сучасним «вольфрам сірий» створить контрастну атмосферу, яка підкреслює сучасні тенденції в інтер'єрі. У колекції зібрані всі необхідні елементи меблів для облаштування функціональної спальні: широке ліжко, просторий шафа для одягу, комод і тумба. Стильні подовжені ручки, оригінальний дизайн створюють неповторний характер даної колекції.

 • ALCANO
  ALCANO

  Меблі ADRIA FORTE - унікальна колекція для облаштування сучасної і комфортною спальні. Виготовляється з ДСП. Сполучення натурального кольору «дуба Сангалло» з сучасним «вольфрам сірий» створить контрастну атмосферу, яка підкреслює сучасні тенденції в інтер'єрі. У колекції зібрані всі необхідні елементи меблів для облаштування функціональної спальні: широке ліжко, просторий шафа для одягу, комод і тумба. Стильні подовжені ручки, оригінальний дизайн створюють неповторний характер даної колекції.

 • ALEXANDRIA
  ALEXANDRIA

  Меблі ALEXANDRIA FORTE - розкішна колекція, що поєднує класичний дизайн і сучасну функціональність. Виготовляється з ДСП, рамковий фасад - МДФ. Використання благородних квітів «дуб Сангалло» і «дуб сніжний» надає меблям Олександрія Форте аристократичний вид. Вітрини додатково можна укомплектувати підсвічуванням. Витончені ніжки, стилізовані металеві ручки і фігурні цоколі надають меблям неповторний шарм, дозволяючи створити презентабельний інтер'єр вітальні і їдальні.

 • ARAMIS
  ARAMIS

  Меблі ARAMIS FORTE - елегантна колекція модульних меблів для створення класичного інтер'єру. Меблі виготовляється з високоякісних матеріалів. Елементи представлені в поєднанні теплих кольорів «горіх» і «горіх патина». Особливий шарм і витонченість колекції надають фрезеровані карнизи і плінтуси, декоративні петлі і оригінальні металеві ручки кольору «латунь». Високий рівень функціональності і широкий вибір елементів дозволяє створювати оригінальні комплекти для вітальні, їдальні або спальні.

 • ATTENTION
  ATTENTION

  Меблі ATTENTION FORTE звертає на себе увагу стильним асиметричним дизайном і незвичайної підсвічуванням цокольних частин модулів. Корпус виконаний з ДСП в кольорі "білий матовий / дуб sonoma», фасади - МДФ «білий глянцевий / дуб sonoma». Планки і ручки надають оригінальність цієї колекції. Скляні полиці вітрин оснащені підсвічуванням. Білосніжні глянцеві фасади розділені на сегменти і плавно скошені згори і знизу. Меблі Аттеншн Форте дозволяє створювати унікальні набори для вітальні і їдальні.

 • AVINION
  AVINION

  Меблі AVINION FORTE створена для тих, хто віддає перевагу класичному дизайн, ненав'язливу елегантність і естетику. Виготовляється з ДСП, рамковий фасад - МДФ. Натуральний колір дуб сніжний підкреслює красу форм. Фігурні цоколі, декоративні металеві ручки і фасади з вираженими рамками надають меблям Авіньйон Форте неповторний шарм, дозволяючи створити розкішний інтер'єр вітальні і їдальні.

 • BELLEVUE
  BELLEVUE

  Меблі BELLEVUE FORTE - елегантна колекція для облаштування комфортного спальні. Виготовляється з ДСП в кольорі «дуб чорний / дуб благородний». Родзинкою колекції є двоспальне ліжко з високим узголів'ям з чорної екокожі. Стильні подовжені ручки, оригінальний дизайн надають меблям Бельв'ю Форте неповторний характер. Підсвічування ліжка і рами шафи-купе створює інтимну атмосферу в спальні, заповнюючи приміщення м'яким приглушеним світлом.

 • CALPE
  CALPE

  Меблі CALPE FORTE - стильна колекція з масивними бічними рамами і оригінальними алюмінієвими ручками. Виготовляється з ДСП в модному теплом кольорі «дуб Сонома» з вираженою фактурою дерева. Характеризується строгими геометричними формами і високою функціональністю. Широкий асортимент меблів Калп Форте дозволяє створити практичні набори для вітальні, їдальні, кабінету та вітальні.

 • CANNE
  CANNE

  Меблі CANNE FORTE звертає на себе увагу стильними формами і виразними лініями, що неодмінно сподобатися любителям сучасного дизайну. Корпус виконаний з ДСП в кольорі "білий матовий / дуб nelson», фасади - МДФ в кольорі "білий глянцевий / дуб nelson». Сучасні вертикальні ручки і незвичайне підсвічування з вимикачем, вбудованим в корпус меблів, надають оригінальності цієї колекції. Білосніжні глянцеві фасади розділені вставками, які імітують текстуру дерева. Дверцята елементів оснащені дотягами для плавного закриття, а висувні ящики комплектуються інноваційною системою «Push to Open» для відкриття легким натисканням на фасад. Меблі Канні Форте дозволяє створювати унікальні набори для вітальні і їдальні.

 • CANTO
  CANTO

  Меблі CANTO FORTE елегантна колекція в скандинавському стилі. Корпус і фасад виконані з ДСП в кольорі «дошка дубова / дуб сніжний». Прості форми, чіткі лінії в доповненні лаконічних ручок додадуть дизайну мінімалістичний характер, а контрастне поєднання кольорів наповнить кімнату теплом і затишком. Скляні полиці вітрин можна додатково укомплектувати підсвічуванням. Меблі Канто Форте дозволяє створювати набори для вітальні і їдальні, орієнтовані на любителів класики і природності в інтер'єрі.

 • CLAIR
  CLAIR

  Меблі CLAIR FORTE - розкішна колекція для облаштування комфортного спальні. Виготовляється з ДСП в кольорі «дуб / вольфрам сірий». Таке колірне рішення надає меблям Клаір Форте елегантний зовнішній вигляд. Особливого шарму додають елементи з екокожі в узголів'я ліжка і підсвічування рами шафи-купе. Стильні подовжені ручки, оригінальний дизайн створюють неповторний характер даної колекції.

 • COLORS
  COLORS

  Меблі COLORS FORTE - яскрава і барвиста колекція, розроблена спеціально для дитячих і молодіжних кімнат. Виготовляється з високоякісної ДСП. Меблі виконана в контрастному поєднанні кольорів: корпусу в кольорі «сірий вольфрам uni» і вставок «помаранчевого» та «блакитного» кольору, що доповнює світлий фасад в «білому» кольорі. Меблі Колорс Форте характеризується поєднанням цікавих геометричних конструкцій, оригінальними вигнутими ручками у вигляді кіл. Інноваційна конструкція ліжка з безліччю відкритих полиць дозволить розмістити все потрібне приладдя для сну, а так само іграшки, вона так само додатково комплектується містким ящиком для постільної білизни. Великий асортимент елементів дозволяє облаштувати кімнату не тільки для ігор, але і для занять. Своїми яскравими фарбами меблі COLORS FORTE додасть дитячої незвичайний і надихаючий характер, допоможе створити оригінальний інтер'єр для маленьких користувачів.

 • COMBINO
  COMBINO

  Меблі COMBINO FORTE - функціональна колекція оригінальної форми із закругленими фасадами і теплим колірним рішенням. Виготовляється з ДСП в кольорі «дуб Сонома» з декоративними вставками «венге», які поділяють фасад на окремі сегменти. Скляні полиці вітрин комплектуються підсвічуванням, яка надає цій колекції особливу привабливість. Меблі комбини Форте ідеально підходить для створення сучасного інтер'єру вітальні, їдальні, спальні, дитячої, кабінету та вітальні.

 • DANY
  DANY

  Меблі DANY FORTE - сучасна колекція, яка приваблює увагу ефектним колірним рішенням. Фактурний світлий «дуб сніжний» вдало розбавлений більш темним відтінком дуба з яскраво вираженим малюнком деревини. Меблі Дану Форте виготовляється з ДСП. Відрізняється простими геометричними формами, відсутністю зайвої декору, стильними пластиковими ручками і ніжками. Вітрини за бажанням комплектуються підсвічуванням, що підкреслює їх красу і оригінальність. Завдяки широкому асортименту модулів можна створити унікальний інтер'єр вітальні і їдальні.

 • DURO
  DURO

  Меблі DURO FORTE - чарівна колекція оригінального поєднання кольорів «пінії білої і дуба античного». Виготовляється з ДСП. Металеві ручки в колір нікелю прекрасно доповнюють ідею стилю. Вітрини додатково комплектуються підсвічуванням. Зупиніть свій вибір на меблях Дюро Форте і Ви зрозумієте наскільки легко стати архітектором у власному домі!

 • FADO
  FADO

  Меблі FADO FORTE - стильна колекція в незвичайній кольоровій гамі. Виготовляється з ДСП в кольорі «дуб Сонома / какао матовий». Відмінною особливістю колекції є витончено закруглені краї. Вітрини з прозорим склом додатково комплектуються підсвічуванням. Металеві ручки в кольорі «хром глянець». Широкий асортимент меблів Фадо Форте дозволяє обладнати оригінальні вітальні, їдальні і кабінет.

 • GARLAND
  GARLAND

  Меблі GARLAND FORTE - класична колекція для любителів простий і функціональних меблів. Виконана в поєднанні благородних квітів «сосна сіра / дуб сніжний» з виразними малюнками деревини. Корпус і фасад виготовляється з ДСП. Меблі Гарланд Форте відрізняється масивними виступаючими карнизами, лаконічними ручками та вбудованої за бажанням підсвічуванням вітрин. Завдяки широкому асортименту модулів можна створити затишний інтер'єр вітальні і їдальні.

 • HEY
  HEY

  Меблі HEY FORTE - безпечна колекція зі скошеними краями і вигнутими пластиковими ручками, призначена для оформлення сучасної дитячої або молодіжної кімнати. Виготовляється з ДСП в кольорі: корпус - «вольфрам сірий / сірий матовий», фасад - «білий». Місткі шафи, в тому числі кутовий, стелажі, письмовий стіл та зручні ліжка, одна з яких з м'якою спинкою, допоможуть облаштувати приміщення як для відпочинку, так і для навчання. Тонке поєднання привабливих форм і кольорів робить меблі Хей Форте ідеальної для створення сучасної дитячої як хлопчика, так і дівчинки.

   

 • JULIETTA
  JULIETTA

  Меблі JULIETTA FORTE спеціально розроблена для влаштування зручних і функціональних спалень, віталень і столових. Виготовляється з ДСП в теплих заспокійливих тонах «дуб Сонома / білий глянець». Відрізняється масивними широкими рамами. Вітрини додатково комплектуються підсвічуванням. Поєднання глянцевих фасадів і деревної структури корпусу, характерне для меблів Джульєтта Форте, дозволяє створити сучасний інтер'єр. Широкий асортимент модулів гарантує можливість облаштування приміщення будь-якого розміру і форми.

 • KASHMIR
  KASHMIR

  Меблі KASHMIR FORTE - класична колекція в стилі прованс, прикрашена хрестоподібними накладними планками на фасадах. Виконана в світлому благородному кольорі «пінія біла» з виразним малюнком деревини. Корпус виготовляється з ДСП, рамковий фасад - МДФ. Меблі Кашмір Форте відрізняється масивними виступаючими карнизами, металевими ручками відтінку старого срібла та вбудованої за бажанням підсвічуванням вітрин. Завдяки широкому асортименту модулів можна створити унікальний інтер'єр вітальні і їдальні.

   

 • LACE
  LACE

  Меблі LACE FORTE - приваблива колекція для дитячої або молодіжної кімнати. Виготовляється з ДСП в цікавому поєднанні кольорів: «дуб sonoma» з вираженою текстурою і матовий білий. Незвичайні великі ручки закругленою форми спеціально розроблені для безпечного використання в дитячій. Меблі ЛАЦе Форте включає всі необхідні елементи для створення комфортного місця для навчання, відпочинку і сну. Варто звернути увагу на ліжко, в нижній частині якої розташовані відкриті ніші для невеликих предметів. Оригінальне підсвічування полиць стелажа і забавні наклейки на фасадах додадуть інтер'єру неповторний характер.

 • LATINA
  LATINA

  Меблі LATINA FORTE - ефектна колекція, що поєднує класичний і сучасний стиль. Виготовляється з ДСП в цікавому поєднанні кольорів: «дуб Сангалло / дуб чорний», з яким вдало гармоніюють тоновані вставки з загартованого скла. Меблі Латина Форте характеризується простими геометричними формами, широкими вираженими рамами і стильними інноваційними ручками. Використовується система відкриття скриньок PUSH TO OPEN. Вітрини і телевізійна тумба за бажанням комплектуються підсвічуванням. Різноманітність модулів дозволяє облаштувати вітальню і їдальню з максимальним комфортом.

   

   
 • LATIS
  LATIS

  Меблі LATIS FORTE - стильна колекція, яка втілює в собі мистецтво поєднання світлих і темних відтінків. Корпуси і фасади в кольорі «дуб Сонома / венге» вдало гармоніюють з темними ручками «дуб мелінга». Вітрини за бажанням комплектуються підсвічуванням. Різноманітність елементів меблів Латіс Форте дозволяє обладнати практичні вітальні, їдальні, спальні, кабінет і навіть передпокій.

 • LIBELLE
  LIBELLE

  Меблі LIBELLE FORTE - оригінальна колекція для дитячої або молодіжної кімнати c незвично великими ручками фіолетового кольору. Тонкі смужки в колір ручок, візуально розділяють фасади на окремі сегменти, надають інтер'єру унікальності. Меблі Лібелле Форте включає всі необхідні елементи для облаштування дитячої як для відпочинку, так і для навчання: місткі шафи, стелажі, письмовий стіл і, звичайно ж, зручне ліжко. Виконана в нейтральній кольоровій гамі вона підходить як для хлопчиків, так і для дівчаток.

 • LOCARNO
  LOCARNO

  Меблі LOCARNO FORTE - стильна колекція, яка приваблює увагу цікавими дизайнерськими рішеннями. Корпус виготовляється з ДСП, фасад - МДФ. Світлий відтінок «дуб нельсон» оригінально скомбінований з контрастними рифленими вставками сірого кольору. Відмінною особливістю колекції є хромовані ручки незвичайної форм і плавно закруглені зверху і знизу фасади. Вітрини з прозорим склом додатково комплектуються підсвічуванням. Широкий асортимент меблів Локарно Форте дозволяє обладнати затишні вітальні.

 • LOMBARDO
  LOMBARDO

  Меблі LOMBARDO FORTE привертає увагу своїм ефектним і оригінальним дизайном, який поєднує в собі класичний і сучасний стилі одночасно. Виготовляється з ДСП в цікавої комбінації кольорів: «горіх колумбия / чорний глянець». Практично в усі модулі за бажанням можна встановити підсвічування, що створює особливий інтригуючий характер меблів Ломбардо Форте. Різноманітність практичних елементів дозволяє облаштувати вітальню і їдальню з максимальним комфортом

 • MALVIN
  MALVIN

  Меблі MALVIN FORTE є поєднанням двох популярних стилів - сучасного і ретро. Характерні для 60-х років минулого століття високі косі ніжки додають неймовірну легкість і витонченість. Комбінація скандинавського відтінку «дуб сніжний» з інтенсивним кольором «дуб благородний» виглядає вражаюче стильно! Елементи меблів Мелвін Форте комплектуються ефектним підсвічуванням, металевими ручками коричневого кольору, фірмовими петлями і направляючими з доводчиками, які забезпечують безшумне закриття дверей і ящиків. Широкий асортимент модулів дозволяє створити практичний інтер'єр вітальні і їдальні.

 • MAXIMUS
  MAXIMUS

  Меблі MAXIMUS FORTE - стильна колекція модерністічеських форм з незвичайними хвилеподібними ручками на фасадах і масивними рамами. Виготовляється з ДСП в кольорі «дуб античний» під старовину. Вітрини можна доповнити підсвічуванням, що підкреслює сучасний характер колекції. Різноманітність модулів меблів Максимус Форте дозволяє створити практичний інтер'єр вітальні і їдальні.

 • NIKO
  NIKO

  Мебель NIKO FORTE – современная модульная система, предназначенная для меблировки гостиной, кабинета и прихожей. Коллекция изготавливается из высококачественной ДСП в двух модных цветах: «дуб sonoma» и «дуб благородный / белый». Характеризуется лаконичным дизайном, приятными цветовыми решениями и стильными ручками цвета «алюминий». К главным достоинствам мебели НИКО стоит отнести идеальное сочетание цены и качества. Готовые комплекты, а так же большое количество функциональных и вместительных модулей различных размеров и с различным внутренним наполнением позволят обустроить помещение любого размера и планировки.

 • NODO
  NODO

  Меблі NODO FORTE - оригінальна і практична колекція для дітей, і молоді, представлена ​​в морському стилі. Перше, що кидається в очі, це дивовижне поєднання кольорів: корпус - «клен дикий», фасад - «navy». Меблі NODO виготовляється з високоякісної ДСП. Її головною перевагою є ручки, виконані з мотузки. Такі ручки гарантують додаткову безпеку дитини під час активних ігор. Колекція налічує велику кількість окремих модулів, за допомогою яких можна створити функціональний інтер'єр. Місткі шафи, комоди з висувними ящиками, зручне ліжко і письмовий стіл дозволять облаштувати дитячу кімнату, в якій дитина буде із задоволенням не тільки грати, але і вчитися.

 • SAINT TROPEZ
  SAINT TROPEZ

  Меблі SAINT TROPEZ FORTE - оригінальна колекція, представлена ​​в сучасному стилі. Для виготовлення елементів використовується високоякісна ДСП. Меблі представлені в ефектом колірному рішенні: білосніжні глянцеві фасади обрамляются корпусами в глибокому і теплом кольорі «дуб Сангалло». До головних особливостей колекції можна віднести фігурну фрезерування фасадів, яка виконує роль ручок, фрезерування у вигляді прямих ліній, візуально розділяє фасади на прямокутні сегменти, привабливий контраст кольорів і лаконічність форм елементів. Сучасний стиль і сяючу білизну фасадів підкреслює підсвічування, розташована під верхньою частиною корпусу. Даний прийом додасть будь-якого інтер'єру легкості. Плавне закриття висувних ящиків забезпечують самодоводчікі, які так само істотно продовжують термін служби меблів. Різноманітність модулів і їх високий рівень функціональності дозволять Вам створити оригінальний і затишний інтер'єр у вітальні або їдальні.

 • SNOW
  SNOW

  Меблі SNOW FORTE - неймовірно красива білосніжна колекція в мінімалістичному стилі з масивними рамами. Виготовляється з ДСП. Обладнана системою безшумних напрямних і петель, що забезпечує тихе і м'яке закривання дверей і ящиків. Глянцеві хромовані ручки вдало поєднуються зі стилем колекції, додаючи їй оригінальності. Вітрини за бажанням комплектуються дуже ефектною блакитною підсвіткою. Широкий асортимент меблів Сноу Форте дозволяє облаштувати дитячу, вітальню кімнати і їдальню.

 • TIZIANO
  TIZIANO

  Меблі TIZIANO FORTE привертає увагу оригінальним дизайном і ефектним колірним рішенням. Корпус виготовляється з ДСП в кольорі «дуб античний», бежеві глянцеві фасади - МДФ. Головною відмінною рисою меблів Тізіано Форте є незвичайні ручки у вигляді рифлених вставок з підсвічуванням. Фасади з закругленими краями прикрашені фрезерованими горизонтальними смугами і оточені широкими опуклими рамами. Різноманітність модулів дозволяє обладнати практичні вітальні і їдальні.

 • TRASS
  TRASS

  Меблі TRASS FORTE - ефектна колекція, що поєднує класичний і сучасний стиль. Виготовляється з ДСП в цікавому поєднанні кольорів: «дуб благородний / дуб чорний», з яким вдало гармоніюють подовжені чорні ручки. Меблі Трас Форте характеризується простими геометричними формами і широкими вираженими рамами, що в поєднанні з благородною структурою дерева наповнить інтер'єр затишком та теплою атмосферою. Вітрини за бажанням комплектуються підсвічуванням. Різноманітність модулів дозволяє облаштувати вітальню і їдальню з максимальним комфортом.

 • WINNIE
  WINNIE

  Меблі WINNIE FORTE - красива і зручна колекція для дітей та молоді. Виготовляється з ДСП в кольорі: корпус - «дуб sonoma», фасад - «білий uni». Дитяче ліжко з регульованим по висоті підставою, одномісне ліжко з висувними ящиками для постільної білизни, тумба з можливістю установки пеленатори, місткий шафа-купе дозволяють створити затишну дитячу кімнату як для немовляти, так і для дитини по-старше. Виконана в теплих тонах меблі Вінні Форте органічно впишеться в будь-який інтер'єр.

 • YOOP
  YOOP

  Меблі YOOP FORTE - безпечна колекція зі скошеними краями і закругленими алюмінієвими ручками, призначена для оформлення сучасної дитячої або молодіжної кімнати. Виготовляється з ДСП в кольорі «дуб sonoma» з декоративними сірими антрацитовими вставками. Місткі шафи, стелажі, письмовий стіл і зручне ліжко допоможуть облаштувати кімнату як для відпочинку, так і для навчання. Меблі Юп Форте, виконана в нейтральній кольоровій гамі, сподобається як хлопчикам, так і дівчаткам.