Категорії

Список товарів виробника Drewpol

Drewpol - дерев'яні фасади для Ваших меблів!
Меблі створені для того, щоб зробити житло красивим і комфортним. Найкращим матеріалом для меблів з давніх часів вважається деревина. І це неспроста, адже вона не тільки красива і довговічна, а й екологічно чиста, тобто не шкодить здоров'ю. 

Але натуральна деревина відрізняється досить високою ціною, тому багато виробників для виготовлення фасадів використовують дешевші матеріали - ДМФ, ДСП, пластик та інші. Але до таких виробникам не відноситься компанія Drewpol, яка незважаючи ні на що залишається вірною традиціям. Тому дерев'яні фасади drewpol вважаються ознакою гарного смаку і прикрашають будь-яку кухні, незалежно від стилю інтер'єру.


Історія компанії налічує вже понад 15 років плідної праці на меблевому ринку. Сьогодні польські фасади drewpol представлені в різному дизайні, тому вони можуть бути прямими і гнутими. Популярністю користуються вироби, які оброблені склом, металом або художнім різьбленням. Через це кухонні фасади drewpol відрізняються від своїх аналогів вишуканістю і неповторністю. Для їх виробництва використовується тільки найякісніша деревина, яку фахівці дбайливо і з любов'ю обробляють. Фасади для кухні drewpol можуть бути виготовлені з найблагородніших порід дерева: надійний і міцний дуб, витончена вільха, світлий бук, ароматна сосна, насичена черешня, ніжна береза ​​або ясен.


Сучасні технології обробки масиву дозволяють істотно поліпшити якісні характеристики цього матеріалу . Купити меблеві фасади drewpol варто бо : 1. Дерево - це натуральний і екологічно чистий матеріал ; 2. Вони чудово виглядають ; 3. Ідеально поєднуються з будь-яким інтер'єром , будь то класика або сучасний стиль ; 4. При правильному догляді прослужать довгі роки .

Детальніше
Показані 1 - 4 із 4 пунктів
  • Орієнтовна вартість за м.п. кухні.Фасади з масива дуба, 19,5 мм Вартість кухні залежить від фасадів, фурнітури, проекту, наповнення. Якщо Ви бажаєте дізнатися скільки коштуватиме Ваша кухня зателефонуйте: тел.: (097)615-14-14Ми з радістю проконсультуємо Вас з приводу Вашої нової кухні, вибору матеріалів, фурнітури та ціни кухні.

  • Фасади з масиву черешні. (в-во Польща) Вартість кухні залежить від фасадів, фурнітури, проекту, наповнення. Якщо Ви бажаєте дізнатися скільки коштуватиме Ваша кухня зателефонуйте: тел.: (097)615-14-14Ми з радістю проконсультуємо Вас з приводу Вашої нової кухні, вибору матеріалів, фурнітури та ціни кухні.

  • Вартість кухні залежить від фасадів, фурнітури, проекту, наповнення. Якщо Ви бажаєте дізнатися скільки коштуватиме Ваша кухня зателефонуйте: тел.: (097)615-14-14Ми з радістю проконсультуємо Вас з приводу Вашої нової кухні, вибору матеріалів, фурнітури та ціни кухні.

  • Орієнтовна вартість за м.п. кухні.Кухня Pucinni - масив вільхи (Польща) Колір в асортименті Вартість кухні залежить від фасадів, фурнітури, проекту, наповнення. Якщо Ви бажаєте дізнатися скільки коштуватиме Ваша кухня зателефонуйте: тел.: (097)615-14-14Ми з радістю проконсультуємо Вас з приводу Вашої нової кухні, вибору матеріалів, фурнітури та ціни...

Показані 1 - 4 із 4 пунктів