ROKSANA II

ROKSANA II

Спальня Roksana II BRW - сучасна колекція меблів БРВ, що привертає увагу досконалими пропорціями. Випускається в кольорі «білий глянець». Корпус виготовляється з ДСП, фасад і топи - лакована МДФ. Спальня Роксана II виконана в мінімалістичному стилі з закругленими фасадами. Місткий 3-х дверний шафа додатково комплектується полицями, вішалкою для ...

Спальня Roksana II BRW - сучасна колекція меблів БРВ, що привертає увагу досконалими пропорціями. Випускається в кольорі «білий глянець». Корпус виготовляється з ДСП, фасад і топи - лакована МДФ. Спальня Роксана II виконана в мінімалістичному стилі з закругленими фасадами. Місткий 3-х дверний шафа додатково комплектується полицями, вішалкою для брюк, кошиками для взуття і білизни. Використовуються якісні напрямні, що гарантують плавне і тихе закриття ящиків. Блиск білого глянцю, оригінальні сріблясті ручки роблять спальню більш світлою і просторою.

Детальніше

ROKSANA II Є 1товар.

Показані 1 - 1 із 1 пунктів
  • Спальня з модульної системи Roksana II. Виробництво: фабрика Black Red White (Польща). Випускається в кольорі: білий глянець. Матеріали: корпус – ДСП, фасад і топ – лакована МДФ.

    zł 7,343
Показані 1 - 1 із 1 пунктів