Кухні на замовлення

Кухні на замовлення

Кухня - це не просто приміщення, де проводять більшу частину часу господиня. Кухня - місце, де збирається уся сім'я, а тому дуже важливо правильно і функціонально підібрати меблі, які створять затишну та комфортну атмосферу. Щоб замовити кухню, достатньо визначитися зі стилем і зателефонувати до наших консультантів (097) 615-14-14. Дизайн Вашої ...

Кухня - це не просто приміщення, де проводять більшу частину часу господиня. Кухня - місце, де збирається уся сім'я, а тому дуже важливо правильно і функціонально підібрати меблі, які створять затишну та комфортну атмосферу. Щоб замовити кухню, достатньо визначитися зі стилем і зателефонувати до наших консультантів (097) 615-14-14. Дизайн Вашої кухні гарантує індивідуальність і неповторність. Кожен проект кухні на замовлення має багато переваг. Ми продумаємо все: від естетичного вигляду кухні до ергономіки вцілому.

Детальніше

Кухні на замовлення Немає жодного товару в цій категорії.

Підкатегорії

 • Класичні кухні
  Класичні кухні

  Кухня в класичному стилі - це універсальне рішення на всі часи. До класики в інтер'єрі схиляються люди консервативні, стабільні, впевнені в собі і в своєму завтрашньому дні, вони знають толк в практичності і комфорті повсякденному житті. Саме класичний стиль кухні обирають люди статусні і респектабельні.
  Щоб замовити кухню, достатньо визначитися зі стилем, зателефонувати до наших консультантів (097) 615-14-14 і за мовити проект Вашої нової кухні. Кухні на замовлення це завжди індивідуальний і неповторний проект лише для Вас.

 • Сучасні кухні
  Сучасні кухні

  Щоб замовити кухню, достатньо визначитися зі стилем і зателефонувати до наших консультантів (097) 615-14-14. Дизайн Вашої кухні гарантує індивідуальність і неповторність. Кожен проект кухні на замовлення має багато переваг. Ми продумаємо все від естетичного вигляду кухні до ергономіки вцілому.

  Сучасні кухні - це протиставлення усталеної класики. Кухні в сучасних стилях (модерн, хай-тек, мінімалізм і т.д.) - це рішення для прогресивних людей, які схильні до новаторства і прагнуть йти в ногу з часом. Відмінною рисою зовнішнього вигляду сучасних кухонь є простота, чіткість ліній, стриманість, мінімалізм, а також часто авангардизм і футуристичності. Сучасний стиль - це рай для дизайнерів і людей, що прагнуть до чогось незвичайного: він багатоликий і різноманітний. Ну а найголовніше в сучасних кухнях - це максимальні зручність, комфорт і функціональність. Саме зручність і практичність є основними цілями дизайнерів при проектуванні сучасної кухні. Більш того , такі кухні прості в догляді за ними , так як дерево все більше заміщується на МДФ, скло, пластик і акрил.

 • Наповнення для кухонь
  Наповнення для кухонь

         Щоб приготування їжі було більш комфортним, потрібно зробити все необхідне легко доступним. Тоді Ви будете отримувати справжню насолоду від процесу, і не будете витрачати час на пошук необхідного предмета. Висувні кошика, каруселі для тумб, навісні елементи, висувні колонки - все це забезпечить ідеальний порядок на кухні.

        Додатково прикрасити це приміщення приємними дрібницями допоможуть різноманітні кухонні набори і аксесуари, які включають в себе практично все необхідне - від багатофункціональних стійок (жорстко закріплених або «карусельних») і стелажів до всіляких ємностей, підставок, власників.

 • Стільниці
  Стільниці

  Стільниця відіграє величезну роль в стилістиці кухонного інтер'єру , це центровий момент композиції , її завершальний акорд . Але крім цього стільниця - це робоча поверхня , яка використовується для приготування їжі . А оскільки процес приготування їжі не терпить банальності і примусу , ваша кухня і робоча зона повинні надихати вас на подвиги , на створення кулінарних шедеврів , а найголовніше ви повинні отримувати від цього задоволення.

 • Скіналі - кухонний фартух з гартованого скла
  Скіналі - кухонний...

  Фартух зі скла - нова модна ідея оформлення кухні! Скляний фартух (скіналі), як альтернатива стандартній плитці, має ряд переваг. Поверхня скла - ідеально рівна, будь-які забруднення не будуть забиватися у «швах», як на плитці, її набагато легше чистити будь-яким засобом для скла. Оригінальне рішення розбавити інтер'єр кухні - встановити скляний фартух з малюнком. На скло можна нанести будь-який малюнок, або фотографію.