Дитячі ліжка

Каталог

Виробник
Розмір спального місця
Дитячі ліжка

Дитяче ліжко - один з найважливіших предметів меблювання кімнати дитини, який дозволяє наповнити мир карапуза сміхом і радістю, яскравими фарбами й світлом. Комфортні й безпечні, міцні й практичні меблі, допоможуть не тільки облаштувати дитячу кімнату всім необхідним, але й створити яскраву й комфортну атмосферу, що сприяє веселим іграм і цікави...

Дитяче ліжко - один з найважливіших предметів меблювання кімнати дитини, який дозволяє наповнити мир карапуза сміхом і радістю, яскравими фарбами й світлом. Комфортні й безпечні, міцні й практичні меблі, допоможуть не тільки облаштувати дитячу кімнату всім необхідним, але й створити яскраву й комфортну атмосферу, що сприяє веселим іграм і цікавим заняттям. Саме те, що оточує маляту в його перші роки, впливає на його подальший розвиток і дорослішання. Затишні дитячі ліжка – це не тільки місце здоровішого й спокійного сну. У веселім і гарнім ліжечку так цікаво гратися, пізнаючи навколишній світ, читати книжки й навіть просто відпочивати. Великий асортимент всіляких моделей, різноманітність дизайнерських рішень дозволяє підібрати саме ту конструкцію, яка не тільки прийде по душі батькам, але, головне, сподобається маляті.

Детальніше

Дитячі ліжка Товарів у наявності: 19

Показані 1 - 19 із 19 пунктів
 • Дитячі меблі, повинні володіти певними якісними характеристиками: надійністю і функціональністю. Двох'ярусне ліжко « Бембі» від ТМ «Дрімка» розроблене з високоякісних матеріалів які відповідають стандартам. Товар під замовлення. Для того, щоб дізнатися вартість товару, а також термін доставки, просимо телефонувати (097)615-14-14, або завітати до нас в...

 • Дитячі меблі, повинні володіти певними якісними характеристиками: надійністю і функціональністю. Двох'ярусне ліжко «Білосніжка» від ТМ «Дрімка» розроблене з високоякісних матеріалів які відповідають стандартам.

  zł 755
 • Дитячі меблі, повинні володіти певними якісними характеристиками: надійністю і функціональністю. Ліжко «Буратіно» від ТМ «Дрімка» виготовлене з масиву бука і покрите сертифікованим матовим лаком

  zł 365
 • Дитячі меблі, повинні володіти певними якісними характеристиками: надійністю і функціональністю. Двох'ярусне ліжко «Вінні пух» від ТМ «Дрімка» розроблене з високоякісних матеріалів які відповідають стандартам.

  zł 733
 • Дитячі меблі, повинні володіти певними якісними характеристиками: надійністю і функціональністю. Двох'ярусне ліжко «Джері» від ТМ «Дрімка» розроблене з високоякісних матеріалів які відповідають стандартам.

  zł 655
 • Дитячі меблі, повинні володіти певними якісними характеристиками: надійністю і функціональністю. Ліжко «Карлсон» від ТМ «Дрімка» виготовлене з масиву бука і покрите сертифікованим матовим лаком

  zł 360
 • Дитячі меблі, повинні володіти певними якісними характеристиками: надійністю і функціональністю. Ліжко «Колобок» від ТМ «Дрімка» виготовлене з масиву бука і покрите сертифікованим матовим лаком

  zł 574
 • Дитячі меблі, повинні володіти певними якісними характеристиками: надійністю і функціональністю. Ліжко «Котигорошко» від ТМ «Дрімка» виготовлене з масиву бука і покрите сертифікованим матовим лаком

  zł 393
 • Дитячі меблі, повинні володіти певними якісними характеристиками: надійністю і функціональністю. Двох'ярусне ліжко «Мауглі» від ТМ «Дрімка» розроблене з високоякісних матеріалів які відповідають стандартам.

  zł 634
 • Дитячі меблі, повинні володіти певними якісними характеристиками: надійністю і функціональністю. Ліжко «Міккі маус» від ТМ «Дрімка» виготовлене з масиву бука і покрите сертифікованим матовим лаком

  zł 400
 • Нота - це зручне підліткове ліжко. Його класичні лінії і актуальний дизайн, спинка для захисту від холодної стіни, а також об'ємні місткі ящики - головні і незаперечні переваги цієї моделі. А ненав'язливий дизайн дозволяє розміщувати таке ліжко в будь-якому інтер'єрі.

  zł 383
 • Нота плюс - чудова і популярна модель ліжка. Її плавні округлі лінії - головна відмінність від моделі Нота. Володіючи місткими ящиками, дана ліжко допоможе Вам компактно розмістити Ваші речі в спальні. Захисна спинка подарує відчуття тепла і комфорту, навіть у найлютіші морози.

  zł 451
 • Дитячі меблі, повинні володіти певними якісними характеристиками: надійністю і функціональністю. Двох'ярусне ліжко «Рукавичка» від ТМ «Дрімка» розроблене з високоякісних матеріалів які відповідають стандартам.

  zł 687
 • Дитячі меблі, повинні володіти певними якісними характеристиками: надійністю і функціональністю. Двох'ярусне ліжко «Сонька» від ТМ «Дрімка» розроблене з високоякісних матеріалів які відповідають стандартам.

  zł 654
 • Дитячі меблі, повинні володіти певними якісними характеристиками: надійністю і функціональністю. Двох'ярусне ліжко «Том» від ТМ «Дрімка» розроблене з високоякісних матеріалів які відповідають стандартам.

  zł 655
 • Дитячі меблі, повинні володіти певними якісними характеристиками: надійністю і функціональністю. Двох'ярусне ліжко «Том і джері» від ТМ «Дрімка» розроблене з високоякісних матеріалів які відповідають стандартам.

  zł 707
 • Дитячі меблі, повинні володіти певними якісними характеристиками: надійністю і функціональністю. Двох'ярусне ліжко «Чіп і дейл» від ТМ «Дрімка» розроблене з високоякісних матеріалів які відповідають стандартам.

  zł 707
 • Дитячі меблі, повинна володіти певними якісними характеристиками: надійністю і функціоналом. Більшою мірою, це стосується спального місця. Двох'ярусне ліжко «Шрек» від ТМ «Дрімка» розроблена з висококласних матеріалів відповідають стандартам. Параметри вироби складають 86х165х196 см. Ліжко «Шрек» виділяється незвичайним дизайном і міцною складанням.

  zł 662
 • Дитячі меблі, повинні володіти певними якісними характеристиками: надійністю і функціональністю. Ліжко «Телесик» від ТМ «Дрімка» виготовлене з масиву бука і покрите сертифікованим матовим лаком

  zł 405
Показані 1 - 19 із 19 пунктів