Комоди

Каталог

Комоди

Комод - це потрібний в будь-якому будинку предмет меблів, який відмінно впишеться в інтер'єр і не буде захаращувати простір Вашого будинку. Наявні висувні ящики розкривають величезний функціонал цього виду меблів. Комод- меблі універсальна. Наприклад, можете використовувати комод як підставку для декорацій (квіти, наприклад) або можете встановит...

Комод - це потрібний в будь-якому будинку предмет меблів, який відмінно впишеться в інтер'єр і не буде захаращувати простір Вашого будинку. Наявні висувні ящики розкривають величезний функціонал цього виду меблів. Комод- меблі універсальна. Наприклад, можете використовувати комод як підставку для декорацій (квіти, наприклад) або можете встановити на ньому побутову техніку.

Комод позбавить простір квартири від розкиданих "потрібних" речей, які тлумачного місця собі не знаходили. Комодпоможет Вам підтримувати ідеальний порядок в домі. Наявні у нас моделі комода безсумнівно збагатять інтер'єр Вашої кімнати в квартирі.

Детальніше

Комоди Товарів у наявності: 24

Показані 1 - 24 із 24 пунктів
 • Комод DX2 трьохдверний з модульної системи DELUXE BOGFRAN з одним висувним ящиком.Дверцята і шухляда можуть бути додатково оснащені дотягами (амортизаторами) Товар під замовлення. Для того, щоб дізнатися вартість товару, а також термін доставки, просимо телефонувати (097)615-14-14, або завітати до нас в салон вул. Залізнична, 58.

 • Комод GRLK232-L42 GARLAND від польської фабрики Forte Товар під замовлення. Для того, щоб дізнатися вартість товару, а також термін доставки, просимо телефонувати (097)615-14-14, або завітати до нас в салон вул. Залізнична, 58.

  zł 1,175
 • Комод GRLK331-L42 GARLAND від польської фабрики Forte Товар під замовлення. Для того, щоб дізнатися вартість товару, а також термін доставки, просимо телефонувати (097)615-14-14, або завітати до нас в салон вул. Залізнична, 58.

  zł 1,480
 • Комод Kashmir виробництва фабрики Forte виконаний в класичному прованському стилі і відрізняється багатим декором: тонкими хрестоподібними планками і рамками на фасадах, вираженими карнизом і цоколем Товар під замовлення. Для того, щоб дізнатися вартість товару, а також термін доставки, просимо телефонувати (097)615-14-14, або завітати до нас в салон...

  zł 0
 • Комод 150 2D3S Lotta фабрики Cama (Польща) має три висувних ящика і два закритих відділення з полицею в кожному. Товар під замовлення. Для того, щоб дізнатися вартість товару, а також термін доставки, просимо телефонувати (097)615-14-14, або завітати до нас в салон вул. Залізнична, 58.

  zł 0
 • Комод 150 3D Лотта Кама має три закритих відділення з полицею в кожному.Центральні двері в процесі складання може навішуватися як з правого, так і з лівого боку. Товар під замовлення. Для того, щоб дізнатися вартість товару, а також термін доставки, просимо телефонувати (097)615-14-14, або завітати до нас в салон вул. Залізнична, 58.

  zł 0
 • Комод MI-K2sz з модульної системи MILANO TARANKO Товар під замовлення. Просимо уточняти вартість товару та термін доставки, за телефоном (097)615-14-14, або завітавши до нас в салон вул. Залізнична, 58  

  zł 1,430
 • Комод MO-K3sz з модульної системи MONACO TARANKO.Виробництво: фабрика Taranko (Польща).Випускається в кольорі: коричневий. Товар під замовлення. Для того, щоб дізнатися вартість товару, а також термін доставки, просимо телефонувати (097)615-14-14, або завітати до нас в салон вул. Залізнична, 58.

 • Комод Viva фабрики Cama (Польща) трьохдверний з відкритим відділенням.Застосовується система відкривання PUSH-CLICK Товар під замовлення. Для того, щоб дізнатися вартість товару, а також термін доставки, просимо телефонувати (097)615-14-14, або завітати до нас в салон вул. Залізнична, 58.

  zł 0
 • Комод WERSAL W-K2A від польської фабрики Taranko Товар під замовлення. Для того, щоб дізнатися вартість товару, а також термін доставки, просимо телефонувати (097)615-14-14, або завітати до нас в салон вул. Залізнична, 58.

 • Виконаний в класичному стилі, комод Вега, безсумнівно, стане прикрасою Вашої спальні. Лаконічність і стриманість дизайну вдало пом'якшується заокругленими лініями. Цей комод вдало впишеться практично в будь-який інтер'єр. Елегантність, екологічність, місткість - все це комод Вега!

  zł 702
 • Подивившись на комод Тесса, Ви відразу відзначите строгість ліній, елегантну стриманість і геометричний силует. Такий предмет меблів в спальні створить атмосферу надійності, впевненості та спокою. З комодом Тесса Ваші сни будуть спокійними і умиротворення.

  zł 650
Показані 1 - 24 із 24 пунктів